هیئت منصفه در Harvey Weinstein تجاوز به عنف در دادگاه نشان می دهد بن بست جدی ترین اتهامات

هیئت منصفه تصمیم گیری Harvey Weinstein سرنوشت در یک دادگاه جنایی نشان داد که آن را تقسیم بر دو از جدی ترین اتهامات علیه او.

هیئت منصفه ارسال یک توجه داشته باشید به ریاست قاضی James Burke روز جمعه در طول ناهار خود را درخواست اگر آنها اجازه داده شد به آویزان در دو فقره درنده تجاوز جنسی و به اتفاق آرا تصمیم گیری در تمام اتهامات دیگر. “ما داوران بپرسید اگر ما می تواند در شمارش یک و سه و به اتفاق آراء دیگران” توجه داشته باشید این گزارش بخوانید.

پس از بحث و گفتگو با دادستان و Weinstein وکلا قاضی گفت: هیات داوران از هفت مرد و پنج زن به ادامه شور تا به اتفاق آراء تصمیم گیری ساخته شده بود همه می شمارد. “من خود توجه داشته باشید. هر حکم بازگشت شما بر روی هر تعداد باید به اتفاق آراء بنابراین من از شما خواهد خواست برای از سرگیری مذاکرات خود را,” برک گفت.

Weinstein دفاعی تیم گفت: این را قبول بخشی از تصمیم گیری در حالی که دادستان گفت: آنها نمی خواهد.

خوار هالیوود تولید 67 متهم به پنج جنایات جنسی از جمله تجاوز و درنده تجاوز جنسی. جرائم ناشی از دو اتهام: یکی از میریام “میمی” هیلی که می گوید: Weinstein مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی او در سال 2006 و جسیکا مان که ادعا می کند Weinstein raped او در سال 2013 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>