قوه قضائیه نیاز به کاهش تاخیر در پرونده های مربوط به سرمایه گذاران خارجی, داوری جوایز: CJI Bobde

این CJI بیشتر گفت که قضات باید آگاهانه از تمام این جنبه ها در حالی که تصمیم گیری موارد مربوط به اشخاص خارجی یا اتباع. (ANI)

رئیس دادگستری هند S A Bobde گفت: قوه قضائیه باید به منظور کاهش تاخیر در برخورد با موارد مربوط به سرمایه گذاران خارجی و یا جوایز داوری به حداقل رساندن خطر ادعا می کند در برابر این کشور در مجامع بین المللی تحت معاهدات دو جانبه سرمایه گذاری (بیت). این CJI گفت: در رونمایی از یک کتاب در قوانین داوری توسط دیوان عالی کشور قاضی عدالت صنعت رسیده است که عمل از قوه قضائیه افزایش داده است به دعاوی مربوط به بیت های بین المللی در هواپیما “که بی سابقه است”.

قانون وزیر راوی شانکار پراساد که او نیز صحبت کرد در این رویداد ابراز نگرانی که وجود دارد به نظر می رسد به یک تعصب نسبت بزرگ اقتصاد در حالی که اعطای جوایز به عنوان بزرگ خسارت هرگز تعلق می گیرد در برابر کشورهای بزرگ مانند آمریکا و انگلستان یا اروپا. “بنابراین ما نمی توانیم استنباط است که نوعی از درمان های مختلف اعطا شد,” پراساد گفت. CJI Bobde در ادامه گفت: “یک چیز قضائیه می توانید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ادعا است که برای رسیدگی به این موضوع از تاخیر به خصوص در موارد مربوط به سرمایه گذاران خارجی یا خارجی جوایز داوری.”

اخبار مرتبط

وزیر در حالی که پرداختن به این جمع متشکل از قضات از انگلستان و دادگاه عالی دهلی نو شد, دادستان کل K K N و وکیل کلی Tushar مهتا گفت که در سطح جهان وجود دارد نگرانی “شیوه ای که در بیت جوایز بودند داده می شود” و آن را “نمی توان شمرد بیش از”. او در ادامه گفت که هند علاقه زیادی به تبدیل شدن به یک مرکز برای نهادی داوری و داوران خارجی مجاز خواهد بود در اینجا.

این CJI همچنین به نظر می رسد مربوط به بیش بیت ادعا می کند در برابر هند گفت: چنین ادعا شده است که “اساسا توقف جریان دادرسی کیفری در داخل کشور” که در آغاز در برابر هند و اتباع خارجی به اتهام جرائم بر ضد فساد ، او گفت که سرمایه گذار-دولت حل و فصل اختلاف (ISDS) ساز که شامل بیت نیاز به اصلاح دارد. ISDS یک سیستم است که از طریق آن سرمایه گذاران می توانند شکایت کشورها برای اعمال تبعیض آمیز.

این CJI بیشتر گفت که قضات باید آگاهانه از تمام این جنبه ها در حالی که تصمیم گیری موارد مربوط به اشخاص خارجی یا اتباع. عدالت Malhotra همچنین نسبت به پایان این مراسم تاکید کرد که به منظور کاهش تاخیر در داوری جایزه مسائل و به fastrack آنها گفت: حتی علاقه جزء از جمله جوایز در طول زمان “خواهد بود زمان زیادی برای یک اقتصاد در حال ظهور به خرس”. او همچنین موافقت با قانون وزیر در این جنبه است که داوران اغلب مغرضانه به نفع سرمایه گذاران است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>