تیاو قاضی ریاست راجر سنگ مورد حکم داد که به اعدام محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی حکم زندان خواهد بود دست به دست در روز پنج شنبه و که او را به یک تصمیم در مورد حرکت خود را برای یک mistrial به زودی پس از.

“من قادر به پیدا کردن هر گونه قانون که نیاز است که چنین حرکت بود حل و فصل قبل از صدور” قاضی امی برمن جکسون گفت: صبح روز سه شنبه اضافه کرد: “من فکر می کنم به تأخیر انداختن حکم نخواهد بود محتاطانه چیزی برای انجام با توجه به تمام شرایطی مگر در مواردی که من نیاز به انجام این کار.”

جکسون که به کار گرفته شده عربستان از عمل مورد از ژانویه 2019 از جمله محاکمه دو هفته در ماه نوامبر برگزار می شود یک برنامه ریزی شنوایی از طریق تلفن با وزارت دادگستری دادستان و سنگ دفاع تیم با سنگ گوش دادن در.

اما او کاهش یافته است به نظر این طوفان از مجادلات اطراف مورد: DOJ توصیه از هفت تا نه سال در زندان است; DOJ را وارونه پس از دادستان کل ویلیام بر دخالت; استعفای چهار سنگ دادستان از جمله اعضای سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی و رئيس جمهور تهمت انتقاد از این مورد و به طور مستقیم.

جکسون همچنین نمی کردن به این جزئیات از سنگ دفاع تیم ادعا می کند که این اعتقاد باید پرتاب در میان اتهامات یک مغرضانه عضو هیئت داوران.

“این تماس برای اهداف برنامه ریزی تنها” جکسون, گفت, گفت: او می خواهم حکومت در محاسن سنگ mistrial حرکت تنها پس از اعلام حکم دو روز از سه شنبه. اما او اطمینان داد که دفاع تیم این نیست که منفی تحت تاثیر قرار سنگ و که او را تسلیم اجرای حکم خواهد بود و تمدید مهلت درخواست تجدید نظر.

جکسون گفت که حکومت “در اسرع وقت” اما نمی خواهید آن را به “عجله.”

جنجال اطراف سنگ داور Tomeka هارت سابق دموکرات کنگره نامزد لگد به دنده بالا در هفته گذشته هنگامی که مشخص شد او به اشتراک گذاشته anti-مغلوب ساختن پیشی جستن پست در رسانه های اجتماعی.

هارت توییتی در مورد تهمت ده ها بار و اغلب انتقادی از رئیس جمهور و حامیان او با برخی از نظرات در مورد اهداف مولر را بررسی است. هارت توييتها شامل چند مورد دخالت و اتهامات ناروا-روسیه تبانی.

“نادیده گرفتن متعدد کیفرخواست به جرم درخواست و اعتقادات مردم در 45 داخلی-دایره برخی از جمهوری خواهان ادعا هستند که مولر بررسی اتلاف وقت بود زیرا او نیست شواهدی از” هارت نوشت: در ماه مارس 2019 صدای جیر جیر لینک دادن به یک شرکت – حذف Facebook post.

به نظر نمی رسد که هارت توییتی در مورد سنگ به طور مستقیم هر چند او retweet یک Jan. 30, 2019, صدای جیر جیر از سی ان ان مفسر Bakari فروشندگان انتقاد جمهوریخواهان ناراضی سنگ را بازداشت.

متن زیر سوگند بررسی هیات داوران استخر در ماه نوامبر نشان می دهد هارت وعده داده شده به کنار گذاشته مفاهیم preconceived در مورد سنگ و به او قضاوت بر اساس حقایق است. سنگ وکلا را ندارد حرکت به اعتصاب هارت از استخر که با توجه به فرصتی هر چند به نظر نمی رسد آنها آگاه بودند هارت رسانه های اجتماعی ارسال.

ست گینزبرگ دیرین اوباش وکیل و علاوه بر جدید به سنگ دفاع تیم را بیشتر از صحبت کردن برای دفاع از شنبه. او استدلال کرد که صدور حکم باید به تاخیر افتاد تا Jackson حکومت در mistrial درخواست هر چند او اذعان وجود ندارد هر صورت قانون که نیاز به او را به تاخیر بیاندازد.

“این است که دیدگاه ما این است که این امر می تواند مناسب برای حل و فصل این حرکت قبل از صدور” Ginsberg گفت. “ما اعتقاد داریم که این موضوع به قلب این مورد در بنیادی ماده است. … اضافی از چند هفته خواهد نه تعصب هر کسی.”

وزارت دادگستری ارائه شده توسط دادستان جان Crabb و, علاوه بر جدید, J. P. کونای استدلال کرد که صدور حکم باید اتفاق می افتد پنج شنبه.

“ما آگاه نیست از هر قانون است که نیاز است که تاخیر و ما آماده برای رفتن به جلو با صدور” Crabb استدلال کرد. “دادگاه ارائه حفاظت کافی به متهم.”

“من قصد دارم برای حفظ صدور حکم است که در آن” جکسون گفت که “هیچ آسیبی وجود دارد که به متهم” و “من مایل به مطمئن شوید که هیچ عواقب این جریان از اعلام از آنچه صدور حکم خواهد بود.”

جکسون گفت: او را به دقت بررسی دفاع حرکت برای محاکمه مجدد دولت مخالفت با آن تصمیم خواهد گرفت که آیا پس از صدور حکم شنیدن خواهد بود لازم است قبل از او باعث می شود او تصمیم.

سنگ دیرین محرم به مغلوب ساختن پیشی جستن, پیدا شد گناه در ماه نوامبر در پنج جداگانه شمارش از دروغ گفتن به خانه هوش کمیته در بررسی آن به روسیه, دخالت, در علاوه بر این به یک تعداد که او “فساد تحت تاثیر قرار مسدود و مانع” کنگره بررسی و دیگری برای اقدام به “فساد متقاعد کردن” شاهد کنگره شهادت.

“سنگ مورد تحت تعقیب قرار بود در حالی که من دادستان کل — و من پشتیبانی آن” Barr گفت: در روز پنج شنبه. “من فکر می کنم آن تاسیس شد او محکوم به مانع کنگره و شاهد دستکاری. و من فکر کردم که صالح محاکمه. و من خوشحال بودم که او محکوم شد.”

قاضی رد سنگ قبلی ادعا می کنند که او به عنوان یک محاکمه جدید. جکسون یک اوباما منصوب, ریاست بیش از یک تعداد دیگر spinoff موارد از مولر را بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im