jsw, jsw energyقیمت پرداخت می شود و منوط به سرمایه در گردش و دیگر تنظیمات و معامله منوط به عرفی تنظیم مقررات و مصوبات دیگر برای اتمام آن JSW گفت.

JSW انرژی Ltd روز دوشنبه گفت که آن را بیش از 100 درصد از سهام خود در GMR Kamalanga انرژی با مسئولیت محدود (GKEL) ― واحد کسب و کار از GMR زیرساخت است که خانه 1,050 مگا وات (MW) نیروگاه حرارتی در اوریسا ― تومان 5,321 کرور. پس از کسب JSW انرژی نصب شده ظرفيت توليد برق برسد 5,609 مگاوات است. حدود 84 درصد از نیروگاه ظرفیت تامین برق به Odisha هاریانا و بیهار تحت دراز مدت قدرت قراردادهای خرید. این شهر همچنین دارای کافی زغال سنگ تامین ترتیبات از نزدیکی معادن کاهش هزینه های سوخت و در نتیجه کاهش خطرات ناشی از زیر-بهبود.

معامله کمک خواهد کرد GMR زیرساخت های کاهش بدهی های خود را از Rs 4,141 کرور که در آن شرکت بدهکار به IDFC (سرب وام دهنده) SBI, IDBI, Canara Bank و UCO بانک. GMR تا به حال تزریق سهام 2,250 تومان کرور روپیه به این نیروگاه. از آن خواهد شد چقدر کوتاه کردن مو شده است منتقله توسط وام دهندگان. عامل این کارخانه نیست به نوبه خود قابل دوام برای GMR به دلیل نرخ های رقابتی (Rs 2.89/واحد-Rs 3.39/واحد) که در آن به فروش می رسد قدرت کافی برای بازیابی هزینه های.

اخبار مرتبط

قیمت پرداخت می شود و منوط به سرمایه در گردش و دیگر تنظیمات و معامله منوط به عرفی تنظیم مقررات و مصوبات دیگر برای اتمام آن JSW گفت. بخش کارشناسان اشاره کرد که JSW با آن قوی ترازنامه دیده می شود به کاهش هزینه های استقراض و بهبود اقتصاد هزینه از گیاه. JSW انرژی نیز چشم دوخته اند دستیابی به 700 مگاوات Ind-Barath (Utkal) گیاهی از طریق شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) مسیر. این انتظار برای تکمیل Utkal کارخانه مقابله با Q2FY21.

دیگر تاکید گیاهان حل و فصل در خارج از NCLT شامل تاتا قدرت دستیابی به 75 ٪ سهام در Prayagraj تولید برق شرکت با مسئولیت محدود است 1,980 مگاوات باره نیروگاه برای 6000 تومان کرور روپیه (بازتاب مدل موی بیش از 50 درصد) هنگ کنگ-بر اساس Agritrade منابع با مسئولیت محدود موافقت خود را برای خرید 100% سهام در SKS قدرت را Binjkote نیروگاه تومان 2,170 کرور (در 57 درصد کوتاه کردن مو). در اولین نمونه از قطعنامه تاکید کرد قدرت دارایی در خارج از عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) مکانیزمی که در آن مروج باید حفظ مدیریت کنترل Aditya Birla دارایی بازسازی شرکت با مسئولیت محدود به توافق را بیش از RattanIndia قدرت را 1,350 مگاوات امراواتی گیاه 4,050 تومان کرور روپیه بدهی با کمک های مالی از سرمایه گذاران خارجی از جمله آمریکا مبتنی بر گلدمن ساکس و وارد شرکای. یک کنسرسیوم از وام دهندگان led با قدرت شرکت مالی موافقت کردند که 36% کوتاه کردن مو از طریق این معامله است.

تحت IBC NHPC در ماه سپتامبر سال 2019 امضا توافق نامه به سر می برد و کمیسیون 500 مگاوات Teesta-6 برق آبی پروژه در هند. دولتی قدرت نسل کرگدن NTPC نیز در حال آماده شدن برای پیشنهاد مضطرب 600 مگاوات Jhabua نیروگاه در NCLT.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de