میسوری ایالت جاش هاولی شدت انتقاد کرد در بالا ESPN نویس که با ارسال یک پیام به حزب جمهوری خواه پس از او پرسید: NBA کمیسر آدم نقره اگر او اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن “رایگان هنگ کنگ” در پشت خود کشباف.

هاولی که با ارسال نامه ای به نقره روز جمعه با انتقاد از لیگ تصمیم به اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن “قبل از تایید عبارات” که خم به لیبرال عدالت اجتماعی اولویت فرستاده شد ایمیل توسط ESPN نویس آدریان Wojnarowski که به سادگی به عنوان خوانده شده, “F— شما.”

“آیا انتقاد #چین یا اکسپرس پشتیبانی برای اجرای قانون به @espn” هالی پاسخ از طریق توییتر. “این باعث می شود آنها را دیوانه واقعی @Outkick”

واشنگتن پست خبرنگار ورزشی بن اشتراوس تایید از طریق ESPN که Wojnarowski نوشت: این ایمیل به هاولی ،

هالی استدلال در نامه ای به نقره ای است که بازیکنان باید مجاز به پوشیدن عبارات که مهم حزب کمونیست چین. لیگ را برای سرمایه گذاری بسیار پر سود رابطه با چین کاهش یافته و به Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey زمانی که او صحبت می کرد در حمایت از دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ در ماه اکتبر گذشته.

“در جولای 3, NBA آمد به یک توافق با اتحادیه بازیکنان NBA اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن خاص اجتماعی و سیاسی در پیام خود به کشباف تقریبا همه هم تراز با پیام اخیر ضد پلیس تظاهرات” نوشت: هالی. “آشکارا از دست رفته از لیست مورد تایید عبارات هر در حمایت از قربانیان حزب کمونیست چین از جمله مردم هنگ کنگ که باقی مانده آزادی در حال خاموش CCP تازه-مصوب امنیت ملی قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im