جاناتان Turley: استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن است با عنوان جرم جنایی مسئول coronavirus مرگ و میر ‘شدید قطع از کنترل قانون’

قانون اساسی محقق Jonathan Turley به عقب رانده در برابر منتقدان از رئیس جمهور تهمت استدلال می کنند که او با عنوان جرم جنایی مسئول coronavirus مرگ و میر.

“این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است با عنوان جرم جنایی مسئول خود را برای دست زدن به همه گیر شدید قطع از کنترل قانون” Turley در توییتر نوشت در روز شنبه. “این تنها آخرین در یک خط طولانی از تحریف از این قانون را که تحت تعقیب یک فرمت از سیاست است.”

Turley یک قانون اساسی استاد دانشگاه جورج واشنگتن بود و در واکنش به نظر قطعه منتشر شده توسط نیوزویک با تیتر: “می تواند برگ برنده بود با عنوان جرم جنایی مسئول مرگبار خود را نادرست از Coronavirus?”

Turley بود حقوقی شاهد جمهوریخواهان به نام پس از طی مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح جلسات در خانه. Turley استدلال کرد که از اتهامات عنوان شده علیه تهمت نیست به میزان جرم و جنایت بالا و یا تخطی از قانون است. اخیرا او را محکوم کرد رسانه ها برای “unrelentingly منفی چرخش” از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

رئیس جمهور منتقدان می گویند برگ برنده دولت بود و خیلی آهسته در حال آماده شدن برای یورش از شیوع کروناویروس.

“آیا ما می توانیم بحث در مورد 1 از معدود موضوعات من در واقع ممکن است می دانم که بیش از حد در مورد: قتل?” و MSNBC حقوقی تحلیلگر گلن Kirschner گفت: در اواسط ماه مارس. “به طور خاص آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن جنایی قرار گرفتن در معرض برای برخی از سطح از قتل غفلت و یا داوطلبانه/قتل نفس غیر ارادی برای راه او را و سنن و Coronavirus بحران است.”

سابق اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس تکرار Kirshner این تمایلات در اوایل این ماه در مذمت تهمت رهبری برای زندگی از دست رفته از ویروس.

“من واقعا امیدوارم که رئیس جمهور اعلام نمی زودرس ‘ماموریت انجام شده و سعی کنید به جشن موفقیت خود را زمانی که ما در حال حاضر از دست رفته بیش از 23,000 زندگی در سختی دو ماه” برنج گفت: به سی ان ان اندرسون کوپر. “زندگی می کند که بسیاری از آنها لزوما لازم نیست از دست داد. و اقتصاد ما این است که در مخزن ؟ آن است که بسیار غم انگیز وضعیت است که می توانست با کاهش مسئول و رهبری موثر. متاسفانه این چیزی نیست که ما در حال حاضر است.”

طولانی, گزارش نیویورک تایمز منتشر شده هفته گذشته توصیف هفته از هشدار در مورد این ویروس که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته که تهمت نیست عمل به شدت تا اواسط ماه مارس فراتر از محدود کردن سفر از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست شهروندان ایالات متحده به عمل فاصله دستورالعمل که تمدید شده است به مارس 30 کشورهای در سراسر کشور به اجرا stay-at-home سفارشات به رقابت با گسترش سریع ویروس. هفته گذشته رئیس جمهور پرده برداری از یک طرح برای تشویق فرمانداران به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل قرار داده شده توسط دولت.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 2.3 میلیون نفر تایید coronavirus موارد و بیش از 160000 مربوط به مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de