جان Ratcliffe می گوید: ‘تجربه’ هوش مقامات باید آن را بدست اشتباه’ در دفاع از تمدید جاسوسی رئیس پیشنهاد

Rep. جان Ratcliffe گفت: “نوع دیگری از تجربه” باعث می شود او را یک نامزد قوی برای رئیس جمهور تهمت را بالا هوش رسمی.

تگزاس از حزب جمهوری خواه که در حال renominated به مدیر اطلاعات ملی در زمان در انتقادات او به عنوان او توضیح داد که چرا او “کاملا” واجد شرایط در زمانی که ایالات متحده می پردازد ملی تهدیدات امنیتی مانند گسترش جدید کروناویروس و یکی دیگر از پتانسیل موج در انتخابات روسیه دخالت کرد و گفت: “من دست زدن به مسائل مربوط به امنیت ملی به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2005.”

“من در خدمت یک سازمان اطلاعاتی. من فکر می کنم که آوردن یک نوع متفاوت از تجربه امروز واقعا می تواند مهم و حیاتی است. شما می دانید همه در جهان تجربه مفید نیست و بدون قضاوت و من فکر می کنم آنچه ما دیده ایم این است که برخی از ما با تجربه ترین مقامات اطلاعاتی بدست اشتباه است با توجه به مسائل مهم” Ratcliffe گفت: کاترین Herridge از رادیو فردا.

نقد او هم راستا با شکایت تهمت که سابقه شکستن با هوش ارزیابی توسط خود سازمان و که castigated بالا مقامات سابق که خود را مورد بررسی قرار 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. Ratcliffe شده است با صدای پیشرو و خواستار پاسخگویی بیش از اتهامات نظارت بر اطلاعات خارجی نقض قانون توسط وزارت دادگستری و اف بی آی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا نامزد Ratcliffe به جای دن کت به عنوان مدیر در تابستان گذشته اما کنگره انصراف در روز پس از برخی از سناتورها اعتبار خود را زیر سوال شد و او متهم به اغراق حرفه ای خود را ضبط و مورد پیگرد قانونی حماس تروریست ها.

“من تجدید چرا که رئیس جمهور از من خواست و من فکر می کنم زمانی که رئیس جمهور می پرسد شما را به انجام کاری برای کشور خود شما در آن نگاه کنید” Ratcliffe گفت. “من فکر می کنم من باید از حمایت همه جمهوریخواهان در پایان روز. من قصد دارم به کار سخت برای متقاعد کردن حداقل برخی از دموکرات همکاران در طرف دیگر راهرو.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز شنبه که او renominating Ratcliffe دموکرات ها به سرعت اخراج کردن تازه شکایت.

“جایگزینی یکی به شدت حزبی عمل با دیگر هیچ کاری نمی کند برای حفظ امنیت کشور ، در زمانی که روس ها در حال دخالت در انتخابات ما, ما نیاز به یک رهبر حزبی در راس جامعه اطلاعاتی که می بیند جهان عینی و صحبت می کند حقیقت را به قدرت و متاسفانه نه سرپرست Grenell و نه تشکر. Ratcliffe می آید حتی نزدیک به آن” رهبر اقلیت سنا چاک شومر در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از انتخاب خود را از Ratcliffe در شنبه ستایش او را به عنوان “فوق العاده مرد” در یک گسترده کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس قبلا در روز شنبه. “او شده است و فوق العاده در همه چیز او را از انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئیس جمهور گفت Ratcliffe می خواستم او را به نگه داشتن در یک renomination به بالا جاسوسی قرار گرفتن تا پس از DOJ بازرس کل Michael Horowitz را FISA گزارش منتشر شده بود که اتفاق افتاد در ماه دسامبر.

“او می خواست به صبر کنید تا بعد از IG گزارش” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “IG گزارش آمده است: و ما یاد گرفته ایم که خیلی از چیزهای بد از IG گزارش به شما به عنوان به خوبی می دانیم.”

رئیس جمهور همچنین پیش بینی Ratcliffe خواهد بود با تایید سنا که در کنترل جمهوری خواهان.

“من فکر می کنم او را از طریق یک روند و من فکر می کنم آن را نسبتا به سرعت رفتن. او یک مرد بسیار محترم کسی که من و بعد فورا رفت واز به مانند کسی که واقعا او را با کسی که واقعا برجسته خود را من فکر می کنم بیش از گذشته یک سال و نیم یا دو سال در خصوص” نسبت ناروا گفت. “ما بسیار خوشحال هستیم که با.”

آخر هفته گذشته Ratcliffe است که یک عضو از هوش و قوه قضائیه پانل خطاب مناقشه نشت در مورد طبقه بندی شده هوش در استنتاج در سال 2020 انتخابات.

“او دوباره با قرار دادن از طریق کمیته اطلاعاتی که غلط است” تگزاس نماینده مجلس گفت. “من سعی می هذلولی در اینجا, اما من نمی دانم هر کسی که در سه سال گذشته انجام داده است که بیشتر برای کمک به ولادیمیر پوتین و روسیه با تلاش های خود را به افشانده شدن بذر اختلاف در آمریکا, انتخابات آمریکا, انتخابات امنیت از آدام شیف کرده است.”

تشکر. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات و او را به نام Ratcliffe “بی حد و حصر نامزد چه کسی باید تایید نمی شود.”

بحث طبقه بندی شده جلسه اتفاق افتاد در اوایل این ماه و انجام شد شلبی Pierson, جامعه اطلاعاتی انتخابات تهدید اجرایی تحت آن اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر. در این جلسه منابع ذکر شده توسط نیویورک تایمز گفت: Pierson هشدار داد که “روسیه به دخالت در سال 2020 کمپین سعی کنید به رئيس جمهور تهمت رای.”

Ratcliffe گفت: “ما می بینیم هنگامی که وجود دارد یک داستان است که گفته می شود ضد تهمت یا منفی برای رئیس جمهور آن را نشان می دهد تا در روزنامه ها به دلیل یا دموکراتیک یا اعضای دموکرات کارکنان نشت آن است. مشکل این است که در این مورد آنها به بیرون درز اطلاعات است که دقیق نیست.”

یک سخنگوی دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: واشنگتن آزما که “شلبی نگفت روسیه کمک به انتخاب مجدد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Ratcliffe شده است یک کلید inquisitor برای جمهوری خواهان در کنگره است. در بازجویی از Ratcliffe در طول یک کمیته قضایی مجلس با شنیدن این ماه FBI مدیر کریستوفر ورای توافق کردند که زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه surveilled به طور غیر قانونی. “FBI مدیر Wray مناسب است: جعل مدارک و شواهد به رفتار غیر قانونی نظارت است کاملا غیر قابل قبول” Ratcliffe توییتی پس از شنیدن.

به عنوان رئیس ایالات متحده به هوش دستگاه Ratcliffe خواهد شیر به برخی از مهمترین و حساس سیاسی تحقیقات و اصلاحات که در حال جریان است.

آن است که در حال حاضر شناخته شده وزارت دادگستری در بر داشت حداقل دو نفر از چهار FISA دستور هدف قرار دادن صفحه نامعتبر بودند. اف بی آی نیز گفت: دادگاه FISA آن مشغول به کار بود برای جدا کردن تمام اطلاعات به دست آمده از طریق صفحه FISA حکم تا تکمیل یک بررسی بیشتر از DOJ بازرس کل گزارش و “نتیجه تحقیقات مربوط و هر گونه دادخواهی.”

در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس این هفته در مریلند Ratcliffe وزن در کنگره نبرد بیش از FISA اصلاحات دفاع از ارزش های نظارت قانون مورد استفاده برای ریشه کن کردن تروریست ها و جاسوسان. و اشاره کرد که “شاید 25% از ما اطلاعاتی خارجی می آید از آن” Ratcliffe آن گفت: “در خدمت کشور ما به خوبی و موجب صرفه جویی در زندگی” در حالی که همچنین استدلال این نیاز رفع می شود.

Ratcliffe گفت: این کافی نیست برای دفاع از DOJ و اف بی آی: “شما باید برای دفاع از ارزشهای موسسات … من امیدوارم که رویکرد ما این است که راه راست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>