جان برنان تحت نظارت بالا دادستان برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن را “بی قانونی” پس از شلیک watchdog

سابق جمهوریخواه اعتراض رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “بی قانونی” در اولین گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه پس از آن گزارش شد آمریکا وکیل جان دورهام است که به طور فزاینده ای بر اوباما-دوران spymaster.

با اواخر جمعه شلیک مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل گفت که کنگره در مورد یک whistleblower شکایت که موجب یک استیضاح تحقیقات برنان ادعا تهمت بود از بین بردن و در عین حال یک مقام دیگر در تلاش برای نگه داشتن او در چک.

“یک مثال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن از بین بردن کسانی که به دنبال متوقف کردن بی قانونی است. همه آمریکایی ها با تغذیه تهمت به بی کفایتی venality, & خودشیفتگی باید این فرصت را به ” آتش “او در ماه نوامبر — مهم ترین انتخابات طول عمر ما” برنان توییتی در روز شنبه.

برنان یکی از چند از مقامات دولت اوباما که رئیس جمهور و متحدان او را مورد انتقاد و متهم نادرست با هدف قرار دادن مبارزات انتخاباتی خود در انتخابات 2016. در میان دیگر رهبران برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان استناد به عنوان “دولت عمیق” عوامل سابق FBI مدیر James Comey, چه کسی رئیس جمهور اخراج در سال 2017 و سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe که رانده شد از اداره در سال 2018 است.

برنان اغلب انتقاد تهمت در رسانه های اجتماعی و در MSNBC, جایی که او یک عامل است. هفته گذشته او به شدت انتقاد کرد و در حالی رئیس جمهور برای تماس با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان “دوست.”

“MBS مسئول قتل جمال Khashoggi. که شما با مراجعه به او به عنوان یک “دوست” گفتن از خود را در کل فقدان اخلاق, اخلاق و کرامت” او هنوز توییتی.

برنان به دور از تنها یک احساس خطر تهمت ناگهانی شلیک اتکینسون که ترک شغل خود را در 30 روز آینده. دموکرات ها را محکوم کرد این تصمیم به عنوان یکی به معنای “مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف است.” نیز وجود دارد برخی از تردید در میان جمهوری خواهان. اذعان مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای کوتاه گفت: او از دست رفته اعتماد به نفس در بازرس کل ایالت آیووا چاک Grassley اعلام کرد “جزئیات بیشتر مورد نیاز هستند و از دولت.”

برنان آخرین صدای جیر جیر آمد و پس از وال استریت ژورنال گزارش داد دورهام بررسی از روسیه بررسی قرار دادن افزایش موشکافی در سابق رئیس سازمان سیا جستجو برای هر گونه نفوذ ناروا او ممکن است تا به حال در طول سال 2017 را ارزیابی جامعه اطلاعاتی روسیه میباشد. یک سخنگوی حماس کاهش یافته است به نظر که گزارش.

دموکرات را مورد انتقاد دورهام در حال حاضر تحقیقات جنایی بودن نظارت دادستان کل ویلیام Barr به عنوان یک انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار ویژه سابق مشاور رابرت مولر و حمله و تهمت را درک دشمنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im