جان برنان مسدود و از دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده

مدیر سابق سازمان سیا جان برنان از منتقدان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود شده است از دسترسی به خود را طبقه بندی یادداشت ها و سوابق.

او می نویسد: در آینده کتاب بی: من مبارزه با امریکا دشمنان در خانه و خارج از کشورکه پس از ماه از “چانه زدن” او کشف سیا بود مطیع دستور مغلوب ساختن پیشی جستن به در اوت سال 2018 “که ظاهرا منع هر کسی در جامعه اطلاعاتی از به اشتراک گذاری اطلاعات طبقه بندی شده با من.”

کاخ سفید تایید کرد که بخشنامه آن در حال اجرا است که با توجه به اخبار از نیویورک تایمز گزارش داد در ماه مه سال گذشته که رئیس جمهور هرگز لغو برنان امنیت ترخیص کالا از گمرک.

“رئیس جمهور به قانون اساسی قدرت برای کنترل دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده که اعمال او در اینجا در نظر آقای برنان رفتار نامنظم و رئیس جمهور باور است که دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده باید صرفا به نفع دولت و مردم آمریکا” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

سازمان سیا کاهش یافته است به نظر به واشنگتن پستکه به بررسی برخی از معابر از برنان کتاب است که با توجه به منتشر شده در Oct. 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>