سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ابراز نگرانی کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند بلوک کتاب خود که در توصیف خود تعامل با رئیس جمهور اوکراین است.

“من امیدوارم که آن را سرکوب” بولتون گفت: در روز دوشنبه در یک سخنرانی در دانشگاه دوک در دورهام کارولینای شمالی. “این است که تلاش برای نوشتن تاریخچه و من آن را به بهترین من می توانم. ما باید برای دیدن آنچه که بیرون می آید از سانسور.”

بولتون افزود: “من می گویند چیزهایی که در این مقاله مورد آنچه او به من گفت” با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بولتون گفت که او نمی تواند پاسخ سوال مربوط به کره شمالی به دلیل آن را نیز در کتاب خود که تحت قبل از انتشار نقد و بررسی ها توسط حکومت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر نگرانی در مورد مقاله افشای اطلاعات محرمانه.

اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مجادلات

این رویداد بولتون اولین حضور عمومی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه شد roiled بیش از یک نیویورک تایمز گزارش که بولتون خواهد انتشار خاطرات وی از سوی مامورین که رئیس جمهور به صراحت گفت که او می خواست به وضعیت امنیتی کمک به اوکراین در رسیدگی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

 

این گزارش افزایش فشار بر جمهوری خواهان مجلس سنا به تماس شاهدان در دادگاه و تضعیف کاخ سفید ادعا می کنند که تهمت هرگز به دنبال بجای ما کمک نظامی به اوکراین است. اما تهمت را رد اتهامات — تویت که اخبار ظهور تنها به دلیل بولتون به دنبال فروش کتاب — سنا و جمهوری خواهان در نهایت رای دادند در برابر تماس بولتون و یا دیگر شاهدان قبل از رای گیری به تبرئه رئیس جمهور.

بولتون مقاله همچنین این گزارش مدعی است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo خصوصی اذعان کمی وجود دارد اعتبار به رودی جولیانی ادعا می کند که سفیر سابق آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch فاسد بود. بولتون همچنین در این گزارش نوشت که او گفته دادستان کل ویلیام Barr که رئیس جمهور اشاره کرده و او را در تماس با رئیس جمهور اوکراین. وزارت دادگستری را رد کرده است که بر می دانستم که تهمت پیشنهاد اوکراین هماهنگ تحقیقات خود را با دادستان کل.

 

بولتون همچنین در این گزارش نوشت که او گفت بر او نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن او داده شخصی سوغات به رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه و رئیس جمهور شی جین پینگ از چین است.

بولتون خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتادهاست که برنامه ریزی شده بود در ماه مارس منتشر شد 17. اما در نامه ای به بولتون وکیل شورای امنیت ملی گفت: این مقاله به نظر می رسد حاوی مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده و نباید منتشر شود به عنوان نوشته شده است.

در سخنان خود در روز دوشنبه بولتون با انتقاد از دولت رویکرد به دست زدن تکثیر سلاح های هسته ای در کره شمالی به عنوان یک اشتباه بزرگ و گفت: ما پیگیری رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد محکوم به شکست است. او همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد نسبت به ایران بیش از حد ملایم.

بولتون چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه سپتامبر پس از تکرار اختلافات با رئیس جمهور. او توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر یک برنامه ریزی برای برگزاری مذاکرات صلح با طالبان در کمپ دیوید بلافاصله قبل از او سرنگون شد و تهمت شکایت بولتون بود “من عقب نگه در یک کمپین به عزل رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro”.

عمومی, اختلافات

یکی از بولتون نماینده فیونا هیل شهادت در مجلس استیضاح پرسش که بولتون به نام به حال جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل “یک نارنجک دستی که رفتن به ضربه همه” برای رفتار خود در مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی در اوکراین است.

بولتون علنا sparred با مغلوب ساختن پیشی جستن از ترک کاخ سفید ابراز مخالفت رئیس جمهور ادعای موفقیت در مذاکرات هسته ای با کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و دفاع از سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی پس از رئيس جمهور حمله او در توییت.

Bolton, اخراج از کاخ سفید در ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند و دوباره روز چهارشنبه در دانشگاه واندربیلت در نشویل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de