دورهام کارولینای شمالی — رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون متهم کرد کاخ سفید از “سانسور” را به عنوان او ساخته شده خود را در اولین حضور عمومی پس از انفجاری جزئیات بیشتر در مورد اوکراین شد به بیرون درز کرد از پیش نویس خاطرات.

صحبت به ظرفیت مخاطبان در دانشگاه دوک در دوشنبه او شکایت کرده است که تهمت بود رایگان به صدای جیر جیر در مورد سیاست در حالی که او با آن روبرو اقدام قانونی اگر او صحبت کرد اما گفت که امیدوار است کتاب خود را نمی خواهد سرکوب با وجود prepublication بررسی و قول داد که بسیاری از جزئیات بیشتر از زمان خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دانش خود را از رئیس جمهور اوکراین استراتژی بود فقط “sprinkles در یخ بستنی و مغز گردو کرم.”

“این است که این تلاشی است برای نوشتن تاریخچه و من آن را به بهترین من می توانم” او گفت:. “ما باید برای دیدن آنچه که بیرون می آید از سانسور.”

استفاده از این کلمه باعث gasps میان برخی در 1200 قوی مخاطبان است.

ماه گذشته آن پدید آمده است که بولتون در کتاب خود مدعی است که رئیس جمهور او را به کمک خود را با فشار مبارزات انتخاباتی برای به دست آوردن آسیب رساندن اطلاعات خود را دموکراتیک رقبا از اوکراین.

بولتون خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتاست که با توجه به انتشار در 17 مارس سال 2020 توسط Simon & Schuster.

صحبت روی صحنه به پیتر Feaver استاد علوم سیاسی در دانشگاه دوک, Bolton, خود, پذیرش, “دوربین مخفی” سوال در مورد دستورالعمل های خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: دولت prepublication بررسی بدان معنی است که او نمی تواند بحث در مورد جزئیات برای ترس از اقدام قانونی.

“من می گویند چیزهایی که در این مقاله مورد آنچه او به من گفت. من امیدوارم که آنها تبدیل شده و روزی,” او گفت:. “او توییتهایی اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید. چگونه عادلانه است؟”

نبرد قانونی خود را بیش از کتاب به معنای او اجتناب سوال پس از سوال. وقتی پرسید که آیا او موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن را شناسایی خود را در جولای 25 مکالمات تلفن تماس که موجب whistleblower شکایت با رئیس جمهور Zelensky از اوکراین به عنوان “کامل” او demurred و گفت: “شما را دوست دارم فصل 14.”

تعداد کمی از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان محل توزیع جزوات جزئیات بولتون را برای حمایت از جنگ عراق و دیگر در تضاد است.

آن مشخص شده اولین حضور عمومی خود را از آنجا به بیرون درز اطلاعات خود را از پیش نویس خاطرات را لرزاند رئیس جمهور در مجلس سنا استیضاح محاکمه. در این مقاله بولتون ادعا کرد که تهمت به او گفت مهم کمک نظامی به اوکراین خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که دولت این کشور اعلام کرد تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

وحی فقط به عنوان کاخ سفید تیم حقوقی بود که در مورد شروع به دفاع از آن از رئیس جمهور باعث تازه دموکراتیک تماس که بولتون بود به نام به شواهد. اگر این ادعا را تضعیف می کند یک بخش کلیدی از کاخ سفید دفاع: که تعلیق کمک های اولیه بود که جداگانه به درخواست برای بررسی جو بایدن و پسرش هانتر بایدن که تا به حال کار کرده و انرژی اوکراین شرکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت رد این ادعا است.

“در واقع [بولتون] هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی ختم” او هنوز توییتی. “اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

بولتون بود مغلوب ساختن پیشی جستن سوم مشاور امنیت ملی و چپ کار در ماه سپتامبر پس از یک سری از سیاست درگیری بیش از افغانستان و کره شمالی.

در ظاهر خود را در دانشگاه دوک او تکرار شکایت قبلی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و نه به اندازه کافی دشوار در ایران و کره شمالی که تا به حال شده است قادر به دنبال سلاح های هسته ای به مدت دو سال در حالی که مقامات آمریکایی امیدوار بودند که برای دستیابی به موفقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im