جان Barrasso: الیزابت وارن در تلاش برای نگه داشتن حقوق کارگران ‘گروگان در اسلحه’

ایالت وایومینگ جان Barrasso متهم بهداشت ، الیزابت وارن از برگزاری آمریکایی حقوق کارگران “گروگان” به دنبال اخبار ماساچوست از حزب دموکرات است که در تلاش برای اضافه کردن یک “کارگران ضروری لایحه حقوق” به کروناویروس امداد.

وارن منتشر شد 10 نقطه طرح برای کارگران ضروری در دوشنبه خواستار دستمزد بالاتر, جهانی, بیمار, پرداخت, دنده محافظ برای کارگران دسترسی به بهداشت و درمان رایگان و افزود: برای حمایت از خبرچین, Business Insider گزارش شده است.

“الیزابت وارن در تلاش است برای نگهداری گروگان در اسلحه آمریکایی حقوق کارگران,” Barrasso گفت: وقتی پرسید که توسط استوارت Varney که آیا وارن طرح را “در راه” از دوم coronavirus امداد لایحه.

Barrasso توصیف این طرح به عنوان “ده فرمان لیبرال چپ” و اضافه کرد که این یک “ادامه از او شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری است.”

“این در زمانی که این صندوق در حال اجرا از پول است که می تواند فرستاده شده به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور در اینجا در وایومینگ به کارگران به کشاورزان به دامداران برای کسب و کارهای کوچک, بنابراین ما می توانیم نگه داشتن مردم در گرفتن حقوق” Barrasso گفت Varney. “این کار تا کنون برای 15 میلیون آمریکایی که در ادامه برای دریافت حقوق. حدود یک میلیون از این وام ها رفته اند. آن را بسیار موفق بوده است. اما تا پایان هفته, استوارت, ما در حال رفتن به خارج از, پول, بنابراین ما نمی قادر خواهد بود به انجام بیشتر از این فرصت را به نگه داشتن آن رفتن حقوق. و الیزابت وارن است که در راه ایستاده است.”

Varney سپس با اشاره به این که مجلس اعلام کرده است نمایندگان نمی توان آمدن به واشنگتن تا مارس 4, و است که می تواند مشکل هنگامی که آن را می آید به ارائه کمک بیشتری به کارگران است.

“به همین دلیل ما گفت:” بیایید کار بر روی قطعات است که در حال اجرا از پول’ و در حال حاضر این برنامه برای کارگران به ادامه دریافت حقوق خود را چک حفاظت از برنامه است که به طور گسترده ای موفق” Barrasso پاسخ داد.

“هدف من این است که به [این] کشور باز دوباره اقتصاد در حال حرکت دوباره اما برای برنامه در حال اجرا است که از این هفته که چک حفاظت از برنامه ها برای مردم … که کار برای کسب و کارهای کوچک و, شما می دانید, استوارت, در مورد 7 از 10 آمریکایی کار برای کسب و کارهای کوچک اگر شما کسی که با این نسخهها کار برای کسب و کار کوچک شما نیاز به چک های خود را. و در صورتی که کسب و کار می خواهد به نگه داشتن شما و می خواهد قادر به باز کردن برای کسب و کار زمانی که امریکا دوباره باز می شود تا ما نیاز به این برنامه است. آن را ساده و در یک صفحه لایحه به منظور بالا بردن تعدادی از $350 میلیارد به 600 میلیارد دلار. که چه دموکرات, الیزابت وارن, نانسی پلوسی, مسدود کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de