جو روگان: “من می خواهم به جای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” از بایدن

پادکست میزبان جو روگان گفت: او را به جای بازیگران رای خود را برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در طول روگان جمعه پادکست جریان میزبان مورد بحث سرخوردگی خود را با بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور با مهمان Eric Weinstein گفت: حزب دموکرات است “ما همه کودن.”

“من نمی توانم رای برای او” روگان گفت. “من می خواهم به جای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن از او. من فکر نمی کنم او می تواند هر چیزی را اداره کند. ما با تکیه به طور کامل در کابینه اش.” روگان گفت که او معتقد است بایدن قادر به برقراری ارتباط موثر, بعد نشان می دهد که استرس ریاست جمهوری می تواند بدتر بایدن شناختی بیماری است.

“فشار بودن رئیس جمهور ایالات متحده چیزی است که هیچ کس تا کنون آماده شده است. تنها کسی که خوب به نظر می رسد با این تهمت به اندازه کافی عجیب. او به نظر نمی رسد پیری در تمام و یا در هر نوع کاهش است. شما می دانید اوباما تقریبا بلافاصله شروع به دنبال خانه” روگان گفت.

در ژانویه مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز زد مبارزات انتخاباتی آگهی با کلمات چاپلوس از روگان که شامل یک کلیپ از روگان گفت: او می خواهم به احتمال زیاد رای سوسیالیستی. اما روگان آمد زیر آتش آنلاین پس از ساندرز علنا استقبال روگان را پشتیبانی می کند.

“همه من گفت که من احتمالا برای رای دادن برای او,” او گفت:. روگان اشاره کرد در آن زمان که هر چند او شخصا دوست دارد ساندرز او نیز دوست دارد هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard و تاجر اندرو یانگ. او بعد از هشدار شنوندگان به پایگاه رای خود را در تنظیمات.

“من نمی دانم چه چیزی نیاز به یک رئیس جمهور. من واقعا نمی,” او گفت:. “شاید ما بهتر است با مغلوب ساختن پیشی جستن; شاید ما بهتر است با شخص دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de