جو بایدن بزرگ بعدی تصمیم گیری: انتخاب همسر در حال اجرا

جو بایدن چهره مهم ترین تصمیم گیری خود را از پنج دهه فعالیت سیاسی: انتخاب یک معاون رئیس جمهور.

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری انتظار دارد به نام کمیته به دامپزشک بالقوه در حال اجرا آمپول در هفته آینده با توجه به سه دموکرات ها با آگاهی از این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد برنامه های داخلی.

بایدن معاون رئيس جمهور سابق خود را متعهد به چیدن و گفت: اهدا کنندگان این هفته که تیم خود را مورد بحث و بررسی نامگذاری یک انتخاب و جلوتر از کنوانسیون دموکراتیک در ماه اوت است.

انتخاب همسر در حال اجرا است که همیشه مهم برای یک کاندیدای ریاست جمهوری. اما آن را به ویژه فوری محاسبه برای 77 ساله بایدن که اگر او برنده خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور آمریکا در تاریخ است. تصمیم حمل اضافه وزن در میان coronavirus همه گیر است که فراتر از مرگ آن عوارض را تهدید به نابودی اقتصاد جهانی و تعریف یک آینده نگر بایدن دولت.

ما هنوز در حال رفتن به در بحران و یا بازیابی و شما می خواهید یک معاون رئیس جمهور است که می تواند مدیریت کند که گفت: کارن Finney دموکراتیک استراتژیست که کار را برای هیلاری کلینتون در کمپین 2016. این به نظر می رسد مانند بسیار تصمیم مهم تر از معمول است. بایدن چهره فشار در چند جبهه. او باید با در نظر گرفتن خواسته های خود را از لحاظ نژادی قومی و مذهبی متنوع حزب به خصوص زنان سیاه رو که نامزدی خود را.

او باید تعادل این نگرانی با اعلام تمایل برای یک حاکم شریک است که simpatico و آماده به رئیس جمهور در یک لحظه متوجه.

کمپین مشاور عمومی, دانا ریموس و سابق کاخ سفید مشاور باب بائر در حال مدیریت اوایل فرایند جمع آوری اطلاعات در مورد چشم انداز. دموکرات ها نزدیک به چند فرض مدعی می گویند آنها هنوز رتبهدهی نشده است تماس گرفت.

بایدن ارائه کرده است مقدار زیادی از نکات در مورد تفکر خود را. او گفت که او می تواند به راحتی نام 12 تا 15 زنانی که دیدار با معیارهای اما به احتمال زیاد به طور جدی در نظر بگیرید در هر نقطه از شش تا 11 نامزد. او داده شده هیچ نشانه ای از اینکه او را نگاه به سنا گذراند شش نظر به فرمانداران و یا در جای دیگر.

برخی از بایدن مشاوران گفت: کمپین شنیده است از بسیاری از دموکرات ها که می خواهند یک زن از رنگ. زنان سیاه و سفید کمک کرد تا نجات بایدن انتخاباتی پس از یک شرم آور شروع عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر. هنوز هیچ توافق شرکت در این کمپین که بایدن باید از آن مسیر بروید.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای همه اقشار مردم است به نفع خود گفت: بایدن کمپین co-رئیس Cedric, Richmond, لوئیزیانا کنگره و رئیس سابق کنگره سیاه حزبی.

او نشان داده است تعهد به تنوع از ابتدا. اما این است که بر اساس مانند معاونت می گوید که به او اعتماد دارد.

بایدن به طور منظم ستایش کالیفرنیا سن. کامالا هریس سابق رقیب که تایید شده او در ماه مارس و مبارزه برای او. هنگامی که او معرفی کرده و او را در جمع آوری کمک در این هفته بایدن را tamp پایین گمانه زنی ها در مورد چشم انداز.

من برای شما بچه ها گفت.

او همچنین گفتاری مثبت از استیسی آبرامز که به دقت از دست رفته تبدیل شدن به اولین زن آفریقایی آمریکایی و فرماندار در تاریخ ایالات متحده زمانی که او از دست رفته 2018 گرجستان فرماندار مسابقه.

در عین حال آن دو زن برجسته بایدن را tightrope. در 55 هریس است با استعداد و محبوب دموکراتیک اهدا کنندگان یک کالای با ارزش برای یک نامزد با جمع آوری کمک های مردمی ضعف است.

اما او همچنین دادستان سابق که چهره همان شک و تردید در میان ترقی خواهان به عنوان بایدن. در ضمن خانه خود دولت است که در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در دموکراتیک ستون و می تواند او را به یک هدف آسان برای جمهوری خواهان مشتاق به انفجار حزب به عنوان بیش از حد لیبرال.

آبرامز, 46, یک ستاره برای بسیاری از جوان دموکرات یک گروه بایدن در تلاش برای برنده شدن بیش از در اصلی. و او می تواند کمک به نوبه خود گرجستان به یک اصل چرخش دولت است. اما بالاترین پست او تا کنون برگزار شده است از رهبر اقلیت در مجلس گرجستان از نمایندگان ممکن است آسیب پذیری در زمان بحران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de