جو بایدن برنده هشت متحده در سه شنبه

احیا جو بایدن سوار یک موج حرکت را به نفع خود حداقل هشت کشور بزرگ در سوپر سهشنبه, اما برنی ساندرز برنده بزرگترین جایزه از کالیفرنیا به راه اندازی یک در یک نبرد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

بایدن نورد به برنده در سراسر شرق میانه و جدید انگلستان در بزرگترین روز دموکراتیک مبارزات انتخاباتی به عنوان یک آمریکایی در 14 متحده رای برای یک رقیب دموکرات به جمهوریخواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات.

“آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز” بایدن معاون سابق رئیس جمهور که تا به حال انجام شده ضعیف در سه نامزدی, مسابقات, اما از طریق شکست با پیروزی در کارولینای جنوبی گفت: خروش حامیان در کالیفرنیا است. “ما بسیار زنده است,” او گفت:.

ساندرز یک بار جلو-دونده که امیدوار بود به گرفتن یک گام بزرگ به سوی نامزدی در روز سه شنبه پیش بینی شده بود توسط ادیسون تحقیقات به پیروزی در خانه اش در ایالت ورمونت, کلرادو و یوتا. فاکس نیوز و AP بینی ساندرز برنده کالیفرنیا.

ادیسون تحقیق بینی بایدن برنده در آلاباما آرکانزاس, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا است. بیش از یک سوم از نمایندگان خواهد شد که انتخاب نهایی نامزد در جولای کنوانسیون بودند تا برای grabs در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه ارائه شده است که برخی از وضوح در گذشته در یک مبهم رقابت برای کاخ سفید.

بدون نام بردن از او ساندرز به طور مستقیم در هدف در بایدن در طول یک تظاهرات با هواداران در ورمونت انتقاد خود را از سال 2002 رای به اجازه جنگ در عراق و حمایت خود را از تجارت جهانی می پردازد که ساندرز مخالف است. “ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور” ساندرز گفت.

نتایج چپ مایکل بلومبرگ میلیاردر سابق شهردار نیویورک که صرف بیش از نیم میلیارد دلار در تبلیغات تا حد زیادی از در حال اجرا با تنها پیروزی آینده در آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا است.

بلومبرگ کمپین مقامات گفت که ارزیابی مجدد آیا به ماندن در مسابقه روز چهارشنبه اما این معنی نیست که او را رها. بایدن را پشت سر هم از حرکت او پس از فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه سوخت سراسیمگی از تاییدیه از سیل برجسته حزب عدالت و رقیب سابق.

گسترده بایدن ائتلاف

بایدن اصلی خود را انجام سه شنبه هدف از muscling کنار بلومبرگ و تحکیم حمایت از میانه به نوبه خود در این مسابقه به یک مسابقه در برابر Sanders. بایدن نشان در سه شنبه متحده سوخت بود حمایت قوی در میان یک ائتلاف گسترده ای از رای دهندگان از جمله زنان و مردان سفید و سیاه و سفید آن با یا بدون مدرک دانشگاهی و کسانی که در نظر گرفته خود را لیبرال یا متوسط است.

نتایج خصوص ناامید کننده برای ما سناتور الیزابت وارن که به پایان رسید به خوبی پشت ساندرز و بایدن در اکثر ایالات و انتهایی آنها را در خانه اش در ایالت ماساچوست است. ادیسون تحقیقات پیش بینی یک رکورد مشارکت در انتخابات از 1.3 میلیون رای دهنده در ویرجینیا و جلوتر از 986,203 در سال 2008 و 785,041 در سال 2016.

خروج زود هنگام انتخابات توسط ادیسون پژوهش نشان داد بایدن برنده شد و تعدادی زیادی از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در جنوب از جمله 72 درصد در آلاباما 71 درصد در ویرجینیا 63 درصد در کارولینای شمالی و 62 درصد در تنسی است.

در ویرجینیا بایدن موفق به کسب آرای بیش از چهار نفر از 10 سفید کالج تحصیل زنان در مقایسه با دو مورد در هر 10 برای ساندرز و وارن. بلومبرگ شد یک کارت وحشی از رفتن به رای دادن به او پیوست این رقابت ها برای اولین بار. در نتایج اولیه او برنده شد و بیش از 15 درصد از آراء را به اندازه کافی به انتخاب کنید تا برخی از نمایندگان در تنسی تگزاس, کلرادو, و, Arkansas.

متوسط بلومبرگ قلم چهار مسابقات و بمباران سه شنبه و بعد از آن رای گیری متحده با تبلیغات اما او را دیدم نظرسنجی شماره لغزش پس از آمدن در دموکراتیک بحث بیش از گذشته نظر به عنوان انتقاد جنسیتی و یک پلیس سیاست او شاغل به نیویورک شهردار دیده می شود که به لحاظ نژادی تبعیض آمیز.

بایدن در تلاش است برای ساخت یک پل بین مترقی دموکرات تمایل برای تغییر ساختاری و متوسط بیشتر دموکرات ها در حسرت یک نامزد که قادر خواهد بود را به نفع خود بیش از اندازه کافی مستقل و جمهوری خواهان سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

تازه شتاب

که تلاش های تازه به دست آورد شتاب در آستانه روز سه شنبه رای گیری در حد متوسط و ریاست جمهوری رقبای پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و سناتور ctq از مینه سوتا, حمایت بایدن پس از خروج از مسابقه.

سرعت دموکراتیک مسابقه آغاز می شود به سرعت پس از سوپر سه شنبه 11 more متحده رای گیری تا پایان ماه مارس است. پس از آن نزدیک به دو سوم از نمایندگان خواهد شده اند اختصاص داده شده است. ساندرز رهبری به جمعه با 60 نمایندگان به بایدن را 54 در دولت توسط دولت نامزدی مبارزه است. ساندرز مدیریت مجازی کراوات با Buttigieg در آیووا و برنده در نیوهمپشایر و نوادا.

علاوه بر پیشرو در پای صندوقهای رای در کالیفرنیا ساندرز نیز پیش از بایدن با کوچکتر حاشیه در نظر سنجی در تگزاس است. ساندرز’ قدرت با اسپانیایی ها باید در پرداخت سود سهام در آن کشور که در آن Latinos شامل یک سوم از رای دهندگان دموکرات.

بایدن که در کارولینای جنوبی برنده تأیید محبوبیت خود را با رای دهندگان امیدوار به پیروزی در پنج کشور آفریقایی که در آن آمریکایی ها را تشکیل می دهند حداقل یک چهارم از دموکراتیک رای دهندگان: آلاباما, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و آرکانزاس است.بعدی مسابقات در تاریخ 10 مارس خواهد بود در آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>