جو بایدن: ساندرز نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک به دموکرات ها کنترل کنگره

جو بایدن تقویت خود electability استدلال برش پایین که رئیس خود را دموکراتیک رقیب برنی ساندرز.

“من فکر نمی کنم او می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نگه داشتن یک دموکرات سنا و یا دموکرات سنا و حفظ دموکراتیک خانه” 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: MSNBC اواخر روز شنبه با اشاره به مسابقات در آریزونا کارولینای شمالی و ویرجینیا و تگزاس.

“من فکر می کنم برنی ساندرز من فکر می کنم آن را می شود بسیار دشوار است برای مردم در بنفش متحده به یک شات در برنده شدن” بایدن اضافه شده است.

اما سابق دو دوره معاون رئیس جمهور 77 افزود: او می خواهم رای برای “میکی موس در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” در صورتی که آنچه در آن زمان برای حذف وقت از کاخ سفید بازتاب آنچه در مبارزات انتخاباتی خود گفت: واشنگتن آزما در نوادا است.

این MSNBC ظاهر به دنبال یک صبح یکشنبه ظاهر در اخبار CBS به عنوان بایدن تلاش می کند تا پروژه اعتماد به نفس پیش از کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29, باید برنده مسابقه برای او اگر او می خواهد به می گویند در دموکراتیک نژاد برای ریاست جمهوری دنبال نتایج ضعیف در آیووا و نیوهمشایر. او لذت می برد قوی تر نشان دادن در نوادا بیش از آخر هفته با وجود پایان در جایگاه دوم و دو رقمی پشت Sanders.

در حالی که ساندرز سناتور ورمونت است بایدن رئیس حریف از دور-سمت چپ طیف سیاسی رئیس جمهور سابق باراک اوباما شماره 2 نیز به چالش کشید از چپ و از جمله از محیط زیست تام Steyer در کارولینای جنوبی و مایکل بلومبرگ در مارس 3 شنبه متحده است.

بایدن روز یکشنبه dinged بلومبرگ ، موافقت خود را که 400 میلیون دلار به علاوه هزینه های تبلیغات کمک کرده بود هموار ساندرز مسیر به نامزدی هر چند سابق شهر نیویورک شهردار نوادا بحث عملکرد به نظر می رسید که kneecapped شانس خود را از تبدیل شدن به حزب بعدی پرچمدار.

“بلومبرگ یک جمهوری خواه او یک جمهوری خواه” بایدن گفت: شعار رکورد خود را در حمایت از حقوق مدنی و اتحادیه های کارگری. “من نمی بینیم سیاست از بلومبرگ سازگار با آن دسته از مسائل است.”

دلاور 36-سال سناتور همچنین رد گزارش مجلس اکثریت شلاق جیم Clyburn یک kingmaker در کارولینای جنوبی که قرار بود به حمایت از او را قبل از رای دهندگان در دولت خود به پای صندوقهای رای در روز شنبه.

“بنابراین من امیدوارم اما من هیچ نشانه ای از این که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>