جو بایدن را رد مارس بحث به عنوان برنی ساندرز می گوید که او می خواهد یک چهره

جو بایدن را رد کرد هر گونه ایده مارس بحث با برنی ساندرز علامت دهی در روز چهارشنبه که او views دموکراتیک نامزدی مسابقه به عنوان اصل ،

“من فکر می کنم ما تا به حال به اندازه کافی بحث” بایدن گفت: در طول یک زندگی جریان کنفرانس خبری. “من فکر می کنم ما باید با این.”

ساندرز اما در پاسخ بعدا گفت که او می خواست یک چهره از آنجا که این کمک خواهد کرد به اطلاع آمریکایی ها به عنوان آنها مقابله با کروناویروس.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم می خواهند به خصوص در این بحران بی سابقه ای در تاریخ آمریکای مدرن است به شنیدن ایده های از نامزدها که چگونه ما به این فاجعه” ساندرز گفت: یکشنبه شب در سی ان ان. “بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به یک بحث خوب به عنوان به که در آن ما نه تنها در حال حاضر بلکه در آینده است.”

کمیته ملی حزب دموکرات قبلا گفت: بحث خواهد شد مدتی در آوریل هر چند هیچ برنامه ریزی شده است و بایدن را نزدیک به غیر قابل عبور سرب در نمایندگان به سوال نامیده می شود که آیا ساندرز خواهد ماند در این مسابقه است.

 

ساندرز گفت: هفته گذشته بود که او ارزیابی مبارزات انتخاباتی خود را پس از یک سری از اصلی ضرر و زیان این ماه است. اما یک مشاور نشان داد که روز پنجشنبه سناتور ورمونت قصد ترک.

“سناتور ساندرز است که هنوز هم در حال اجرا برای رئیس جمهور” کمپین spokeman مایک کسکا گفت. “اگر وجود دارد یک بحث در مه, او می شود وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de