جو بایدن است طرح ریزی اعتماد به نفس به عنوان نوادا و کارولینای جنوبی در مقایسه آیووا و نیوهمشایر و در زمان عکس های همکار 2020 دموکرات کاخ سفید امیدوار مایکل بلومبرگ.

در طول یک بعد از ظهر پنجشنبه در جمع آوری کمک در شهر نیویورک بایدن گفت: اهدا کنندگان در Sarabeth رستوران در میدتاون منهتن که او معتقد است که او می تواند پایان اول یا دوم در نوادا Feb. 22 قفقاز با توجه به یک گزارش.

معاون سابق رئیس جمهور نیز در نظر گرفته یک پیروزی در رسیدن به در کارولینای جنوبی Feb. 29 اولیه و اضافه کرد “چیزهای خوب” پیش از سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده وزن در 2020 دموکراتیک رقابت برای کاخ سفید.

“آنها از من می دانید. این چیزی است که من از او گفت:” مردم آمریکا دموکراتیک جامعه در-در-در-جنوب دولت و جنبش حقوق مدنی.

در طول یک دوم جمع آوری کمک پنج شنبه شب در آیینه رستوران در نزدیکی پارک مرکزی بایدن بیشتر رفت.

“من برنده خواهد شد پنسیلوانیا من به شما قول می دهم. من برنده خواهد شد میشیگان من به شما قول می دهم. من برنده خواهد شد کسانی که میانه متحده و همچنین در حال حاضر آنها من برنده در گرجستان تگزاس فلوریدا و کارولینای شمالی است. در شرایط نامزدی و حتی انتخابات عمومی تنها یک نقطه در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در, در, تگزاس,” او گفت:.

اگر چه دلاور سناتور 36 سال عنوان امکان میانجیگری کنوانسیون این تابستان او به نقطه ای از poking سرگرم کننده بلومبرگ برای آخرین آگهی های سابق رئیس جمهور باراک اوباما. او این نظر را در حالی که صحبت کردن در مورد صدها میلیون دلار هر دو سابق شهر نیویورک شهردار و خود را همکار دموکرات رقیب تام Steyer باید صرف تبلیغات تا کنون در این چرخه.

“تبلیغات من دیده ام شما می خواهم فکر می کنم که مایک بود باراک معاون رئیس جمهور:” او به شوخی.

بایدن سوم کاخ سفید پیشنهاد آویزان در تعادل پس از یک چهارم و پنجم-پایان محل در آیووا و نیوهمشایر بود. او سنجاق امید خود را از تبدیل شدن به حزب خود را پرچمدار بعدی دو مسابقات با توجه دولت به اقلیت های بیشتر دموکراتیک با او هنوز هم نظر سنجی مطلوب.

بلومبرگ نفوذ در مسابقه نخواهد بود به طور کامل احساس می شود تا سه شنبه پس از او نیست و رقابت در چهار اولیه رای گیری متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی