جو بایدن افزایش نرخ ctq پیت Buttigieg قبل از سه شنبه

جو بایدن استقبال رقیب سابق پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke بریزید روز دوشنبه در یک نمایش قدرت توسط حزب دموکرات را تأسیس در برابر جبهه-دونده برنی ساندرز شب قبل از سه شنبه.

Buttigieg و Klobuchar کاهش یافته و خارج از مسابقه در 24 ساعت گذشته و انداخت حمایت خود را پشت بایدن که تعیین کننده پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه به نظر می رسد به سمان وضعیت خود را به عنوان متوسط جایگزین برای ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیسم.

حرکت آمده تنها چند ساعت قبل از آغاز رای گیری در روز سه شنبه هنگامی که از 14 ایالت و یک قلمرو رای دادن. یک بار در زمینه آلاینده است را به فقط پنج: بایدن, Sanders, الیزابت وارن, مایکل بلومبرگ و Tulsi Gabbard.

جمعیت بیش از 2000 در دالاس یکی از بزرگترین بایدن دیده است و پس از او خود را راه اندازی انتخابات در ماه اوت گذشته.

Klobuchar اعلام خروج از مسابقه در بایدن رالی و معرفی معاون سابق رئیس جمهور گفت: “من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای پایان دادن به کمپین من از پیوستن به او.”

بایدن گفت در طول حدود متحد نه تنها حزب دموکرات بلکه کشور است. “ما بر اساس یک ایده,” او گفت: پس از قرائت مقدمه قانون اساسی. “ما هرگز به طور کامل زندگی می کردند تا به این, اما ما هرگز راه می رفت از آن را مانند این رئیس جمهور است.”

اما برای اولین بار بایدن باید نامزدی برنده یک مسیر است که هنوز نامشخص است با وجود این جشن از او در روز دوشنبه. او برشمرد مرکزی استدلال مسابقه بین خود و ساندرز زمانی که او گفت: “اکثر آمریکایی ها نمی خواهند وعده یک انقلاب است. آنها می خواهند نتایج.”

برنی ساندرز’ افزایش

ساندرز نیز برگزار عظیم تجمع در Klobuchar را در ایالت مینه سوتا و beseeched حامیان Buttigieg و Klobuchar برای پیوستن به مبارزات انتخاباتی خود را. “درب باز است. بیا در,” او گفت:.

ساندرز انتقاد بایدن نمایش در معاملات تجاری در جنگ عراق و امنیت اجتماعی است. “من می گویند کسانی که چیزهایی به دلیل آن است که کاملا ضروری به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت. “نه تنها ما رکورد های مختلف, طبیعت, کمپین ما متفاوت است.”

ساندرز’ افزایش به وضعیت جبهه ملی-دونده نگران رهبران دموکرات که خود را مترقی سیاست های منجر به شکست در نوامبر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تاییدیه بایدن دریافت دوشنبه نشان داد او تحکیم پشتیبانی از مبارزات انتخاباتی خود را.

پس شنبه بایدن انتخاباتی شده است اعلام کرد یکی حمایت از یک حزب و رهبر پس از دیگری از جمله سابق رهبر اکثریت سنا هری رید همراه با زمان اعضای کنگره و مقامات کلیدی در سه شنبه متحده است. با پیروزی در کارولینای جنوبی بایدن در حال حاضر 54 متعهد نمایندگان به ساندرز’ 60.

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg تایید سابق جو بایدن در ابتدا مرغ در, Dallas, Texas, US, مارس 2 سال 2020 است. – رویترز

 

Buttigieg که کاهش یافته است را از کمپین یکشنبه شب به نظر می رسد با بایدن در دالاس رستوران شنبه داد و حمایت خود را. “من خوشحال هستم به حمایت و پشتیبانی جو بایدن” Buttigieg گفت. “بایدن” او افزود: “کار کرده است در برخی از مهم ترین مسائل مربوط به نسل من و نسل بعدی — تغییر آب و هوا خشونت اسلحه.”

Buttigieg تایید شد یک تغییر لحن برای نامزد سابق که انتقاد بایدن در چندین بحث برای اینکه از لمس و تلاش را در کشور عقب مانده است.

Klobuchar به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری اوایل روز دوشنبه.

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند پس از سابق 2020 ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری Beto o’rourke تایید او برای رئیس جمهور در یک مراسم انتخاباتی در Gilley را در Dallas, Texas, US, مارس 2 سال 2020 است. – رویترز

 

O’rourke, سابق کنگره از ال پاسو و محبوب دموکرات در دولت تایید و بایدن در روز دوشنبه. “فقط چند روز پیش صاحب نظران اعلام کمپین من مرده” بایدن گفت: تشویق جمعیت در هوستون. “من امروز اینجا ایستاده چون از جوامع اقلیت. من بسیار زنده است.”

تکرار سال 2016 ؟

شکاف بین ساندرز’ مردمی حامیان و رهبری حزب گردان بایدن بود یادآور ریاست جمهوری 2016 اولیه بین استقرار مورد علاقه هیلاری کلینتون و ساندرز. این حزب در زمان مراحل پس از آن به صلح با ساندرز پس از آن جعبه او را از نامزدی اما صعودی تاییدیه برای بایدن ممکن است دوباره باز شود.

ساندرز’ کمپین مدیر Ari رابین-Havt گفت: این سناتور ورمونت نگران بود نه در مورد هر گونه فشار می آید که با وسط پارتی تحکیم. “تماشای مبارزات تماشای مناظره آشکار ما معتقدیم آنها باید به طور مداوم نشان داده شده است که برنی است که قوی ترین نامزد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما فکر می کنیم که هنوز مورد” او به خبرنگاران گفت: در سالت لیک سیتی که در آن ساندرز بود و مبارزه.

فشار بر بلومبرگ

با این زمینه از متوسط دموکراتیک مدعی کاهش فشار رشد خواهد کرد در بلومبرگ برای پایان دادن به ریاست جمهوری پیشنهاد برای کمک به تقویت بایدن شانس برای برنده شدن نامزدی بیش از Sanders. اما بلومبرگ گفت: حامیان در ویرجینیا او در آن آن را به نفع خود.

“هفده ساعت تا برگزاری انتخابات پارلمانی به علاوه یا منهای,” او گفت:. “من برنده سه انتخابات تا کنون من برنامه ریزی برای شروع به از دست دادن در حال حاضر.”

بایدن به دست آورده نیمی از آرا در ایالت کارولینای جنوبی trouncing جبهه ملی-دونده ساندرز در حدود 30 درصد است. این نخستین پیروزی در سه انتخابات ریاست جمهوری مبارزات و خود را برای اولین بار در سال 2020 مسابقه. ساندرز خطاب به نسیم بال گرفتن پشت بایدن را پیشنهاد داد.

بایدن در مقابل ساندرز

“شرکت های بزرگ ایجاد شده است در آینده با هم” ساندرز به خبرنگاران گفت: در سالت لیک سیتی. “سیاسی در حال آمدن است و آنها همه چیز را انجام دهد. آنها واقعا عصبی شدن که کار مردم ایستاده است.”

ساندرز است مورد علاقه را به نفع خود بزرگترین نماینده جایزه — کالیفرنیا. اگر چه بایدن می گوید که او مطرح $10 میلیون از این نظرسنجی بسته شده در روز شنبه و گفت: سی ان ان روز دوشنبه که در مجموع از فوریه 1 $33 میلیون. در عین حال او تا به حال پول برای ساخت یک زمین سازمان در سه شنبه متحده است. او دارای یک دفتر در کالیفرنیا در حالی که ساندرز ده ها تن.

که می تواند تغییر کند. کمک کنندگان بزرگ و bundlers — افرادی که جمع آوری پول از شبکه های شخصی خود را — شروع به بایدن یک نگاه دوم است.

تام Nides مورگان استنلی معاون رئیس و دموکراتیک جمع آوری کمک شده بود حمایت Klobuchar اما روشن به بایدن روز دوشنبه. “بسیاری از افرادی که در جمع آوری پول در سیاست دموکراتیک در حال رفتن به یکی شدن در اطراف بایدن اگر آنها در حال حاضر نه” Nides روز دوشنبه گفت:. “این رفتن به یک مسابقه بین جو بایدن و برنی ساندرز و من فکر نمی کنم آن را یک انتخاب بسیار دشوار است برای دموکرات ها که در سیاست تا زمانی که من داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>