جو بایدن دستاوردهای زمین با تاییدیه از ctq پیت Buttigieg

Joe Biden, donald trump, Amy Klobuchar, Pete Buttigieg,  Senator Bernie Sanders, US presidential elections, Super Tuesdayبایدن که تا کنون موفق به کسب کارولینای جنوبی اولیه 54 متعهد نمایندگان در زن سبک و جلف. (رویترز عکس)

سابق جو بایدن به نظر می رسد به طور فزاینده پیش رو در هوای گرم و دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری با یک سری از پیشنهادات از جمله دو از سابق خود رقبای سناتور ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg که همه چشم ها در حال حاضر با تمرکز بر “سه شنبه” مقدماتی.

در 24 ساعت گذشته هر دو Klobuchar و Buttigieg نه تنها اعلام کرد که آنها ترک نژاد بلکه تایید بایدن 77. در حال حاضر بایدن عمده ترین رقبای سناتور برنی ساندرز, 78, که به طور گسترده ای محبوب در میان جوانان دموکراتیک پایه و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار, 78 که وارد این مسابقه در اوایل سال جاری اما با توجه به این که او به صرف میلیون ها نفر را از جیب خود در مسابقه در نظر گرفته شده است به یک مدعی قوی برای نامزدی.

اخبار مرتبط

این “سه شنبه”, و یا 3 مارس انتخابات مقدماتی خواهد بود برگزار شد به عنوان بسیاری از 15 متحده از جمله آلاباما, آرکانزاس, کالیفرنیا, کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است.

برای حزب دموکرات نتایج حاصل از “شنبه” اختصاص خواهد 1,357 از 3,979 متعهد نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات ها در ویسکانسین بعد از این تابستان که انتخاب آن نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

بایدن که تا کنون موفق به کسب کارولینای جنوبی اولیه 54 متعهد نمایندگان در زن سبک و جلف. ساندرز برنده مقدماتی در نیوهمپشایر و نوادا و گره خورده بود با Buttigieg در آیووا انجمن. او رهبری متعهد نماینده با تعداد 58.

ساندرز برای بسیاری از تحلیلگران سیاسی هنوز یک لبه در مسابقه با توجه به جرم محبوبیت در ایالتی مثل کالیفرنیا که می فرستد 415 متعهد نمایندگان. او به نظر می رسد آماده برای یک پیروزی بزرگ در کالیفرنیا تپه روزنامه گزارش شده است.
این سناتور ورمونت نیز پیش رو در کلید ایالت تگزاس است. اما معاون سابق رئیس جمهور سعی در غلبه بر این با ده ها تن از کلیدی تاییدیه از سراسر کشور است.

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید اعلام کرد به حمایت بایدن برای رئیس جمهور. “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است غیر قابل بیان خسارت به ما و کشور ما موسسات و حکومت قانون است. دموکرات ها نیاز به یک نامزد که می تواند جمع آوری بزرگترین و متنوع ترین ائتلاف ممکن است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبری کشور ما پس از تروما از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. که نامزد جو بایدن” او گفت:.

“ما نیاز به یک سیاست است که در مورد نجابت یک سیاست است که به ارمغان می آورد کرامت است. … که چه جو بایدن تمرین شده است تمام زندگی خود را,” Buttigieg گفت: در مفاصل تجمع با بایدن در دالاس دوشنبه شب. بلومبرگ در یک شهر با فاکس نیوز ادعا کرد که ساندرز است electable. “او نمی electable,” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از ساندرز’ ایده های “دیوانه” و حفظ “مردم نمی خواهند که نوع تغییر”. “من گفته اند که من را برای رای دادن به Sanders, اما من نمی خواهد خوشحال می شود آن را انجام می دهند. اما من گفت: من می خواهم,” بلومبرگ گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de