از دست دادن شغل و حقوق و دستمزد تاخیر میان مستند نگرانی های کلیدی از شهری سرخپوستان: TRA

The Economic Impact Worry Index stood at 66% showing that the personal worries overshadowed any other worry of the citizensتاثیر اقتصادی نگران شاخص بود در 66 درصد نشان می دهد که نگرانی های شخصی تحت الشعاع قرار هر گونه نگرانی از شهروندان

گسترش رمان coronavirus نگرانی در میان جمعیت شهری مورد ابتلا به این بیماری و همچنین ناامنی در اطراف شغل خود گفت: سفید-مقاله منتشر شده توسط TRA تحقیقات – یک بینش مصرف کننده و نام تجاری شرکت تجزیه و تحلیل. با عنوان ” TRA Coronavirus مصرف کننده بینش 2020,’ تحقیق درمورد برداشت, نگرش, نگرانی, ترس ها و انتظارات از شهری به شهروندان در طول مستند غالب در کشور است.

بر اساس این گزارش خانواده نگران شاخص نشان داد که بیشترین نگرانی در سراسر شهرستانها بود که خانواده ممکن است قرارداد این بیماری (74%) شغل/کسب و کار دست دادن بزرگترین نگرانی (68%) و تاخیر در حقوق و دستمزد سوم (62 درصد). علاوه بر تاثیر اقتصادی نگران شاخص بود در 66 درصد نشان می دهد که نگرانی های شخصی تحت الشعاع قرار هر گونه نگرانی از شهروندان است.

اخبار مرتبط

از نظر کلی اثر مستند تصمیم گیری در سراسر شهرستانها بود در 91% با پنج تن از شانزده شهرستانها دادن آن در بالای 98% و یا ‘عالی’ نمره. با این حال به طور کلی اجرای همان در سراسر شهرستانها بسیار کمتر و در 74%. این مستند تصمیم گیری و اجرای به حال یک شکاف قابل توجهی از 24 درصد در نظر اثربخشی N Chandramouli مدیر عامل شرکت TRA تحقیقات گفت. “نیز وجود دارد که شکاف بزرگ در اطلاعات و دانش در مورد کوروناویروس انتقال به خصوص در دو سن براکت 21 تا 24 سال و 46 تا 50 سال,” او اضافه شده است.
داده ها همچنین نشان داد که مصرف کنندگان اعتماد در هند بهداشت توانایی برای مبارزه با بحران به طور قابل ملاحظه بالا در 73% در حالی که اعتماد خود را بر اقتصادی هند توانایی برای مبارزه با بحران به طور قابل توجهی پایین تر در 63 درصد نشان می دهد که ترس از بلند مدت مالی و اقتصادی تاثیر برجسته در ذهن شهروندان است.

برای کودکان, مقابله با بحران در حال اجرا باقی می ماند یک چالش کلیدی و این است که به رسمیت شناخته شدن و خطاب توسط خانواده به عنوان مقابله شاخص به میزان قابل توجهی متفاوت برای هر دو. “شاید پدر و مادر را به بداخلاقی و سردرگمی کودکان در طول مستند به عنوان آنها را در زمان عادی اغلب نه پرداختن به آن به طور مستقیم. این است که به وضوح نشان داد در شکاف گسترده ای بین مقابله نمرات از کودکان و خانواده است. این مهم است که پدر و مادر را شناخت از این واقعیت است که کودکان در حال رفتن را از طریق ترومای شدید در طول مستند و نیاز به زمان و تلاش برای توضیح و راهنمای کودکان خود را از طریق با همدلی و عشق” Chandramouli شفافی.

دفعات بازدید: همچنین: بهداشت ضریب اولویت های جدید هندی مصرف: مقوی در سراسر جهان

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru