بازیگر Joaquin Phoenix با انتقاد از “خود خواه” طبیعت انسان ها با هدف قرار دادن صنایع لبنی در سخنرانی پذیرش جایزه بهترین بازیگر مرد در جوایز اسکار.

ققنوس, 45, استدلال روز یکشنبه که همه فعالان باید برای پیوستن به نیروهای خود را برای مبارزه با نابرابری. او به عنوان مثال از فعالان حقوق حیوانات و محکوم شیر مصرف کنندگان برای نادیده گرفتن وضع اسفناک گاو.

“من فکر می کنم ما بسیار قطع از جهان طبیعی است. بسیاری از ما به جرم خود خواه جهان و معتقدیم که ما در مرکز جهان” ققنوس توضیح داد. “ما به جهان طبیعی ما به غارت آن منابع است. ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه هستند و بی تردید است. سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای او گوساله و ما آن را در ما قهوه و غلات.”

ققنوس نیز نامیده می شود برای مردم بخشنده تر. او محکوم به اصطلاح “انصراف ” فرهنگ” و تمایل برای برخی از در هالیوود به هدف قرار دادن افراد پس از آنها به اشتباه و یا گذشته اظهارات بحث برانگیز تبدیل شده.

“من بی رحمانه در زمان های سخت به کار با و من سپاسگزار هستم که بسیاری از شما در این اتاق به من داده اند یک شانس دوم” ققنوس گفت. “من فکر می کنم که زمانی که ما در بهترین حالت: زمانی که ما از هر یک از دیگر. نه زمانی که ما لغو هر یک از دیگر برای ما اشتباهات گذشته اما زمانی که ما به یکدیگر کمک به رشد است. هنگامی که ما در آموزش هر یک از دیگر; هنگامی که ما راهنمای هر یک از دیگر به رستگاری است.”

ققنوس اتحاد پیوست جین فوندا برای او “آتش مته جمعه” هفتگی تغییر آب و هوا تظاهرات که در آن او به طور مشابه استدلال برای حقوق حیوانات با انتقاد از مصرف گوشت. یکشنبه شب او برنده “بهترین بازیگر زن” اسکار برای نقش خود را در کتاب های کمیک فیلم Joker.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی