مردم در جامو و کشمیر شارژ خواهد شد برای دسترسی به اینترنت با استفاده از شبکه خصوصی مجازی. پلیس در کشمیر در حال بنا به گزارش ها با استفاده از فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل می کنند در مقابل کسانی که دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی از جمله Instagram, Facebook و WhatsApp است که ذکر شده در 301 سفید-سایت های ذکر شده در این گزارش که توسط سیم.

پیشتر در ماه ژانویه مرکز لغو ممنوعیت 2G خدمات پس از پنج ماه از یک پتو ممنوعیت خدمات اینترنت ارسال مقاله 370 abrogation. پس از این ممنوعیت برداشته شد مردم در کشمیر با توسل به VPN یا پروکسی سرور برای دسترسی به وب سایت رسانه های اجتماعی. این اولین بار است که پلیس واصل شده است شاه در برابر مردم استفاده از رسانه های اجتماعی از طریق سرور های پروکسی.

ممنوعیت 3G و 4G و خدمات بیشتر شده است تمدید تا فوریه 24. فقط 2G خدمات در دسترس در حال حاضر.

با توجه به بیان گزارش Jammu-کشمیر پلیس واصل که شاه پس از یک ویدئو که انجام شد دور در های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی از بیمار Hurriyat رهبر سید علی Geelani.

J&K پلیس اظهار داشت که آنها گرفته اند جدی توجه داشته باشید از سوء استفاده از رسانه های اجتماعی. سایبری پلیس منطقه کشمیر در سرینگر تسلیم شده است FIR های مختلف کاربران رسانه های اجتماعی که به مبارزه طلبیده دولت دستور نمی غرقه شدن بر روی هر پلت فرم رسانه های اجتماعی.

هند اکسپرس اضافه شده که شاه به ثبت رسیده در بخش 13 از UAPA, 188 و 505 از قانون مجازات اسلامی و 66-یک (ب) از آن عمل می کنند.

دولت و پلیس بر این باورند که سایت های رسانه های اجتماعی استفاده می شود توسط مردم در کشمیر به انتشار ایدئولوژی رادیکال و ترویج فعالیت های غیر قانونی. اما 66-یک از آن عمل است که به تعریف مجازات برای ارسال “توهین آمیز” پیام از طریق یک کامپیوتر و یا هر دستگاه ارتباطی لغو شد توسط دیوان عالی کشور در سال 2015 به رعایت آزادی بیان در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de