J&K می رسد محدودیت هایی در رسانه های اجتماعی

مردم با عجله به پرداخت صورتحساب و بازیابی واتساپ حساب های رندر شده غیر فعال پس از چهار ماه برای عدم اتصال.

هفت ماه پس از اینترنت محدودیت های تحمیل شده بود در سابق ایالت جامو و کشمیر در آستانه abrogation از ماده 370 J&K دولت روز شنبه حذف محدودیت هایی در استفاده از رسانه های اجتماعی در سراسر قلمرو اتحادیه. تلفن همراه, سرعت اینترنت, اما, همچنان محدود باقی می ماند.

اواخر شب, اینترنت, ترمیم شد در اکثر گوشی های تلفن همراه در سراسر کشمیر. مردم با عجله به پرداخت صورتحساب و بازیابی واتساپ حساب های رندر شده غیر فعال پس از چهار ماه برای عدم اتصال. این محدودیت برداشته شد پس از بررسی توسط J&K صفحه اصلی گروه در اوایل روز شنبه.

اخبار مرتبط

برای خط ثابت, خدمات وجود خواهد داشت نه هر گونه محدودیت سرعت اگر چه خدمات اینترنت در دسترس خواهد بود با مک-IP binding (تضمین مشتری دستگاه با این نسخهها کار از یک خاص آدرس IP و آدرس Mac). منابع دولت گفت: هند اکسپرس که پس از نقد و بررسی “این تصمیم به لغو محدودیت در اینترنت در سراسر جامو و کشمیر”.

محدودیت در اینترنت منابع گفته بودند مانع ضد ستیزه جویی عملیات در دره و “بلند کردن اجسام از محدودیت ضروری بود به منظور افزایش رهگیری ظرفیت سازمان های اطلاعاتی”. منظور صادر شنبه بدون شرط “لیست سفید” از وب سایت اظهار داشت: “در حالی که در نظر داشتن جنبه های reasonability از محدودیت با توجه به اصل تناسب و در نظر گرفتن موجود جایگزین” دولت به کارگردانی که دسترسی به اینترنت در دسترس در سراسر UT از J&K با محدودیت سرعت برای 2G با توجه به اینترنت و تلفن همراه و در پیش پرداخت تلفن همراه “مگر اینکه تایید عنوان هنجارهای قابل استفاده برای پست-پرداخت اتصالات”.

تا به حال دسترسی به اینترنت در تلفن همراه و خط ثابت خدمات در ابتدا محدود به 153 وب سایت و بعد از آن توسعه یافته به بیش از 1600 وب سایت “لیست سفید” توسط دولت. اما در پی چند دپو ظ توسط J&K پلیس در برابر اتهام سوء استفاده از رسانه های اجتماعی دسترسی از طریق VPN “در تخلف از دستور دولت” حداقل پنج نفر دستگیر شدند در سه هفته گذشته.

J&K DGP Dilbag سینگ گفت: “نظارت بر رسانه های اجتماعی خود ادامه خواهد داد و هر کسی با توسل به هر گونه سوء استفاده خواهد بود رزرو تحت قانون است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im