Jio نمی خواهد بود قادر به ارائه خدمات با تخفیف به کاربران آن – توضیح

حتی e-commerce بازیکنان مانند آمازون و Flipkart نیاز دارید نگران نباشید که Jio ممکن است با ارائه اطلاعات برای دسترسی به پلت فرم آن است.

اپراتورهای مخابراتی مانند Bharti Airtel و وودافون ایده می تواند تا حد زیادی نگران توسط Facebook-Jio معامله در این حساب که هر گونه قیمت گذاری ویژه ممکن است تعلق به مشترکین Jio که ممکن است قرار داده و آنها را در یک نقطه ضعف. بزرگترین نگرانی در یک معامله بین یک اپراتور مخابراتی و بیش از حد بالا (OTT) بازیکن ترجیحی دسترسی به برخی از خدمات و محتوای آن را به مشترکین در یک امتیازی هستند. این است که ممکن است تحت دیفرانسیل اطلاعات قیمت گذاری مقررات مخابرات و سازمان تنظیم مقررات از هند است.

حتی e-commerce بازیکنان مانند آمازون و Flipkart نیاز دارید نگران نباشید که Jio ممکن است با ارائه اطلاعات برای دسترسی به پلت فرم آن است. تحت دیفرانسیل داده های قیمت گذاری, مقررات اپراتورها نمی توانند اطلاعات قیمت و یا هر خدمات دیگر متفاوت برای مشتریان خود vis-a-vis مشتریان از بازیکنان دیگر اگر برنامه را بر روی اینترنت. از آنجا که Jio Mart-WhatsApp پلت فرم در دسترس خواهد بود در اینترنت و می توان از طریق playstore Jio قادر به ارائه هر گونه سود به مجموعه خود را از مشترکین نظر از اتهامات عنوان شده علیه.

اخبار مرتبط

اما دیگر telcos ممکن است به صورت گرما در دراز مدت با طبیعت از همکاری که در طول زمان ممکن است خود را بالا پایان مشترکین حرکت به Jio شبکه فقط با نام تجاری کشش WhatsApp. “تا به حال Bharti و وودافون ایده شده اند قادر به ترویج ‘بودن’ به عنوان کلید دیفرانسیلی در مقابل Jio بیشتر بسته به روش دیجیتال و خدمات است. اما با WhatsApp مستحکم به عنوان غالب OTT پیام پلت فرم در هند Jio خواهد شد در حال حاضر یک کانال برای ترویج دیجیتال دیگر خدمات به طور مستقیم به مشتریان از رقبای خود. علاوه بر این در طول زمان آن را نیز ممکن است به انتظار Jio سعی کنید به استفاده از واتساپ در ارتباط به تلاش برای تبدیل Bharti و وودافون ایده مشتری به استفاده از شبکه خود را. ما این را به عنوان یک توسعه منفی برای هر دو اپراتور Bharti و وودافون ایده” کارگزاری برنشتاین گفت: در یک توجه داشته باشید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de