جیم اردن و لیندزی گراهام به دنبال DOJ ناظر شهادت در FISA گزارش تخلف

Leading جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا به نام برای وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz به شهادت مورد نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند گزارش.

قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی خواسته DOJ دیده بان به نظر می رسد قبل از خود پنل به بحث در مورد خود گزارش جدید فقط می خواهم او را برای یک مقدار طولانی تر اما بیشتر دقت متمرکز FISA گزارش در ماه دسامبر. تشکر. جیم اردن از اوهایو, رتبه بندی عضو حزب دموکرات به رهبری قضایی مجلس کمیته, دوباره, خواست رئیس جری Nadler از نیویورک به دعوت هوروویتس به شهادت که او کاهش یافته است به انجام پس از سال گذشته گزارش.

“این OIG مدیریت مشورتی هشدار FBI مدیر کریستوفر Wray از شایع noncompliance با جنگل روش” اردن گفت Nadler در نامه روز سه شنبه. “به دلیل همه گیر و جدیت FISA نرم افزار کمبود و انتظار با عبور نمود از FISA — ما تجدید درخواست ما است که شما را دعوت بازرس کل Michael Horowitz به شهادت در یک جلسه عمومی بی درنگ هنگامی که به خانه برمی گرداند به جلسه.”

هوروویتس مقدماتی ممیزی منتشر شد سهشنبه متمرکز دقت در این اداره نیاز به ایجاد و حفظ دقت subfile شناخته شده به عنوان “جنگل فایل” را به اطمینان حاصل شود که واقعی اظهارات در FISA برنامه های کاربردی در حال حمایت قابل اثبات شواهد. FBI سیاست نیاز به جنگل فایل حاوی اسناد و مدارک برای هر, واقعی, ادعای یک FISA نرم افزار.

“ما باور داریم که یک کمبود در اف بی آی تلاش برای حمایت واقعی اظهارات در FISA برنامه های کاربردی از طریق جنگل خود را, روش های تضعیف FBI که توانایی برای رسیدن به آن “دقیق و موشکافانه” استاندارد برای FISA برنامه های کاربردی” هوروویتس به این نتیجه رسیدند.

بازرس کل ممیزی پیگیری به بزرگتر خود گزارش در ماه دسامبر که جدی جنگل روش نقض حقوق بشر در FBI برنامه های کاربردی برای FISA حکم برای نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه.

بازرس کل با انتقاد از DOJ و اف بی آی در اواخر سال گذشته برای حداقل 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به FISA حکم برای صفحه و برای اداره سنگین اتکا به انگلیسی, سابق جاسوسی کریستوفر استیل شهوت پرست و تایید نشده پرونده. استیل قرار داده و تحقیقات خود را با هم در سال 2016 در دستور مخالفت شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS بود که بودجه توسط هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت. به DOJ watchdog همچنین با انتقاد از FBI برای عبور همراه اطلاعات gleaned از آن محرمانه منابع انسانی به دادگاه.

روز سه شنبه ، DOJ watchdog نشان داد که برای چهار نفر از 29 برنامه تیم خود را بررسی کرده و “اف بی آی هم شده است قادر به قرار دادن جنگل فایل که آماده شد در زمان برنامه” یا که “اف بی آی پرسنل پیشنهاد یک جنگل فایل تکمیل نشده بود.”

برای باقی مانده 25 برنامه های کاربردی هوروویتس را محققان شناسایی ادعا در FISA برنامه های کاربردی که هر دو پشتیبانی نمی شود و یا تایید شده توسط یا مغایر با اسناد و مدارک در جنگل فایل های.

اردن گفت Nadler که هوروویتس یافته است “تضعیف FBI رهبری اظهار داشت: اعتماد به نفس در FISA روند” و “اعتبار” این دادگاه FISA را “نگرانی در مورد قابلیت اطمینان از اطلاعات موجود در برنامه های نظارت ایالات متحده افراد.”

“همانطور که کنگره همچنان به نظر با عبور نمود — و اصلاحات مورد نیاز به FISA روند این کمیته باید برای اولین بار به طور کامل درک دامنه و ماهیت FBIs اشتباهات و کمبود در FISA روند درخواست” اردن گفت Nadler.

اردن خواسته Nadler به تجدید نظر در تصمیم خود به دعوت هوروویتس به شهادت در مورد FISA در این گزارش جدید.

گراهام همچنین با صدور بیانیه ای گفت: “این تصادفی حسابرسی نشان می دهد که اختلاف مورد تأیید اطلاعات تحت جنگل روش” و این که او می خواهم هوروویتس به “توضیح یافته های خود را” و ارائه “توصیه های در مورد چگونه به تغییر برنامه است.”

در طول هوروویتس ظاهر قبل از سنا در ماه دسامبر DOJ دیده بان گفت که او نمی تواند تعیین کند که آیا FISA سوء استفاده می کرد کشف شد و به دلیل “محض ناخالص بی کفایتی” و یا “سوء رفتار عمدی.” بازرس کل نیز گفت: هوش توجیهی FBI به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در طول سال 2016 کمپین یک “بهانه” برای جمع آوری شواهد و نامزد خود را پس از آن-سیاست خارجی, مشاور بازنشسته سرهنگ ژنرال مایک فلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im