جیم آکوستا ادعا coronavirus ‘برجسته’ مغلوب ساختن پیشی جستن ‘استبدادی انگیزه’

خبرنگار CNN جیم آکوستا ادعا coronavirus همه گیر است “برجسته” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “اقتدارگرا انگیزه.”

پس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه coronavirus جلسه Acosta سی ان ان گفت لنگر Wolf Blitzer که غذای آماده از روزانه برنامه های کاخ سفید بود مغلوب ساختن پیشی جستن “اقتدارگرا انگیزه.”

“من فکر می کنم آنچه که ما در حال دیدن این هفته با رئيس جمهور در پاسخ به همه گیر است که آن را واقعا برجسته برخی از انگیزه های استبدادی” گفت: Acosta.

“او رفت و برگشت به این ایده است که او به کل سازمان است که او اساسا عقب نشینی از دیروز. او می گفت … که ما حق معنی کاخ سفید به انجام آنچه ما می خواهیم. که نادرست است” Acosta ادامه داد.

“کاخ سفید حق ندارد. او حق ندارد به انجام آنچه او می خواهد. او نمی تواند منظور این کشورها این فرمانداران به انجام آنچه او می خواهد. بدیهی است که اگر او قرار می دهد از دستورالعمل ها است که آنها را قبول ندارند با آنها در حال رفتن به دنبال این دستورالعمل ها.”

در طول یک شنبه در کاخ سفید نشست خبری رئیس جمهور اعلام کرد او برخوردار کل سازمان برای بازگشایی کسب و کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“رئیس جمهور ایالات متحده دارای اختیارات لازم برای انجام آنچه که رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای انجام آن بسیار قدرتمند است. رئیس جمهور ایالات متحده خواستار” عکس های ناروا گفت. “اگر ما در اینجا برای ایالات متحده می خواهد تا به حال یک مشکل در این کشور مانند شما هرگز قبل از دیده می شود.”

“این یک تصمیم برای رئیس جمهور ایالات متحده است. در حال حاضر با این حال گفت: ما در حال رفتن به محل کار با ایالات متحده به دلیل آن بسیار مهم است” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “آنها نمی توانند هر چیزی را بدون تصویب رئیس جمهور ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im