جیل بایدن پیش بینی ‘تعداد زیادی از یمن رای خواهد داد برای شوهر جو

جیل بایدن به یک کاه به ظن بسیاری از جمهوری خواهان را به نوبه خود پشت خود را بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“از آنچه که من دیده ام بسیاری از جمهوری خواهان در حال رفتن برای رای دادن به جو” سابق بانوی دوم گفت: ABC این نظر سه شنبه ، “شاید آنها آن را نمی گویم عموم, اما زمانی که من در خارج وجود دارد در دنباله بسیاری از مردم به سمت من آمد و گفت:” جیل من جمهوری خواه هستم, اما من قصد دارم به رای دادن برای شوهر خود را به خاطر او در حد متوسط و او را یک رهبر ثابت و ما اعتقاد داریم در جو.”

جیل بایدن خواسته شده بود در مورد تهمت ارتباط با پایگاه خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی چه وجود دارد یک بخش از رای دهندگان که نمی کویر اما رای گیری در این ماه نشان داد که کاخ سفید وقت مبارزه با گروه های کلیدی مانند سفید پروتستان های انجیلی و سفید, غیر کالج تحصیل رای دهندگان.

بایدن با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ به جدید ترین دلیل برای defections. او همچنین با اشاره به بهداشت عمومی مشاوره به دفاع از شوهرش ساکت تر کمپین برنامه. منتقدان را مسخره دو دوره معاون وقت او را صرف در زیرزمین تلویزیون استودیو با توجه به همه گیر.

بایدن همچنین سوال در مورد گمانه زنی در کالیفرنیا سن. کامالا هریس به عنوان پیشتاز برای تبدیل شدن به 2020 دموکراتیک معاون ریاست جمهوری نامزد. جامعه استاد دانشگاه که تا به حال نقش مؤثری در اجرای فرآیند انتخاب همسر به دلیل مستندات هنگامی که توصیف هریس حملات علیه شوهرش در زمان باز کردن اولیه بحث به عنوان یک “پانچ به روده.”

“من در سیاست و جو با 43 سال و بنابراین بسیاری از مردم می گویند بسیاری از چیزها,” او گفت:. “اما شما می دانید, آن را, سیاست, و شما بیش از آن را دریافت. شما فقط حرکت می کند. شما باید به حق است ؟ منظورم این است که شما نمی توانید فقط به خاطر پناه دادن به بیمار خواهد شد.”

جیل بایدن و هریس به نظر می رسد با هم در یک مبارزه انتخاباتی در هفته گذشته برجسته بهداشت و درمان در ویسکانسین به عنوان خواهان نونهالان با خود دیوان عالی کشور Obamacare به دادخواهی.

در طول مجازی متوقف بایدن توصیف هریس به عنوان یک “مدل نقش برای زنان در سراسر کشور از جمله من نوه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net