یهودیان پشت بایدن حتی به عنوان یهودی ستیزی پرورش می دهد سر خود را در سمت چپ

رئیس جمهور تهمت است رهبری برای یک دقیقه از رای دهندگان یهودی در پاییز امسال حتی به عنوان حزب دموکرات را برای حمایت از اسرائیل دیگر کم و عناصر لیبرال پایه لاس زدن با یهودی ستیزی.

به تازگی دموکراتیک شهردار نیویورک, بیل د Blasio بدحجابی یهودیان ارتدوکس برای هجوم مقررات در برابر تجمع جرم در طول coronavirus singling آنها را در میان بسیاری از جوامع که از منكر است ، و در واشنگتن Black Lives Matter معترضان شعار شعارهای انتقادی از اسرائیل در حالی که راهپیمایی از طریق واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول آشغال با مقدار زیادی نمونه های بیشتر ضد اسرائیل تمایلات و مرزی یهودی ستیزی در سمت چپ.

جمهوری خواهان نیز به رهبران انقلاب سازمان برخی از آنها ساخته شده اند اظهارات ضد یهودی و مرتبط با anti-Semite لوئیس فرخ — و همچنین از لحاظ سیاسی به اتهام نظرات دموکرات مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر.

و آنها به استناد به تلاش های گذشته برای تغییر دموکراتیک حزب پلت فرم به کاهش آمریکا برای حمایت از اسرائیل و حمایت در میان برخی از دموکرات های جهانی تحریم و سرمایه گذاری از اسرائیل است که می تواند به نابودی اقتصاد آن است.

اما یهودیان آمریکایی’ پشتیبانی گسترده ای برای دموکرات ها همچنان با presumptive نامزد جو بایدن در مسیر دریافت سهم از رای خود را در ماه نوامبر. این است که با وجود رئیس جمهور قابل ملاحظه ای طرفدار اسرائیل را در دستور کار خود در بحبوحه افزایش مطالبات از مردمی لیبرال و برخی از قانونگذاران دموکرات ایالات متحده برای پایان دادن به دهه ها از کمک های نظامی به اورشلیم و سیاست خارجی آمریکا و مطلوب تر نسبت به فلسطینی ها.

دو مغلوب ساختن پیشی جستن را تحریک آمیز شخصیت و مبارز حضور رسانه های اجتماعی برای overshadowing دستاوردهای خود را و محافظ دموکرات ها از مقاومت.

“عشق مردم حلال سوسیس اما مهم نیست برای چه حلال سوسیس ساخته شده است” مت بروکس مدیر اجرایی جمهوری آمریکا گفت: واشنگتن آزما این هفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده 23 درصد از رای دهندگان یهودی در سال 2016 یک شکل است که میزان به 17 درصد از نامزدهای جمهوریخواه در انتخابات میان دوره ای دو سال بعد. بروکس معتقد است تهمت را انجام خواهد داد بهتر است در این سال با اشاره به رکورد خود در سیاست داخلی و خارجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس و کشیده واشنگتن در خارج از ایران. در ارضی و امنیت اختلافات با فلسطینیان و گروه های تروریستی عامل در مرزهای اسرائیل تهمت به طور مداوم به طرف بیت المقدس و او محافظت می کند بی باک متحد آمریکا از جریمه شدن توسط سازمان ملل متحد.

بروکس گفت که او انتظار دارد که رای دهندگان یهودی به پاداش تهمت خود را برای پاسداشت از اقتصاد است.

آن را به طوری که RJC سرمایه گذاری 10 میلیون دلار برای خواستگاری رای دهندگان یهودی در حدود یک و نیم دوجین کلیدی دولت میکرو battlegrounds — جنوب فلوریدا کلیولند فیلادلفیا و شهرستانهای اطراف پیتسبورگ حومه ققنوس و حومه آتلانتا.

اما برجسته یهودی خواهان رسمیت شناختن مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام شخصی به شمار موانع. در طول یک RJC livestream رویداد روز شنبه دو prerecorded سوالات برای اعضا که بروکس عمدا تصمیم به هوا برخورد با چالش متقاعد کردن رای دهندگان یهودی تمایل نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار اما کسانی که مقاومت در برابر حمایت از او به خاطر رفتار او.

“من نمی فهمم برخی از زنان هستند که مسائل را با لحن رئیس جمهور و یا تویت از رئیس جمهور و یا سبک این رئیس جمهور” گفت: سابق U. N. سفیر نیکی هیلی که بود پیوست RJC livestream با صحبت با رادیو میزبان مارک لوین و سابق ایالت مینه سوتا نورم کلمن که یهودی است. “جو بایدن ممکن است بهتر از راه صحبت کردن, اما او نمی خواهد که نتایج که رئیس جمهور تهمت بوده است,” او گفت:.

یهودی جمهوری خواهان بر این باورند خصومت به اسرائیل در میان دموکرات ها و لیبرال فعالان در دهه گذشته ارائه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت منحصر به فرد.

علامت Mellman جانباز دموکراتیک ناظر انتخابات موافق به دنبال یک ضد اسرائیل دستور کار خطرات رای دهندگان ملامت و به طور منظم هشدار دموکرات ها در برابر اجازه می دهد این خط از تفکر برای رشد ریشه در داخل حزب.

در یک نظرسنجی او انجام شده در این ماه به صورت دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل یک گروه او منجر 67 درصد از رای دهندگان در سراسر کشور و 68 درصد از رای دهندگان در میدان نبرد متحده توصیف خود را به عنوان “طرفدار اسرائیل” با 72 درصد از رای دهندگان دموکرات توصیف اسرائیل به عنوان یک متحد قوی و 59 درصد گفت: ایالات متحده در رابطه با دولت یهودی مفید است. علاوه بر این Mellman نظرسنجی در بر داشت لیبرال دموکرات نامزد در میدان جنگ که طرفدار اسرائیل 17 درصد بهتر در برابر جمهوری خواهان از دموکرات ها هستند که ضد اسرائیل است.

اما این یک مشکل نیست بایدن به نگرانی در مورد Mellman گفت, توضیح معاون سابق رئیس جمهور است که تلقيح با تشکر از دهه حمایت از امنیت اسرائیل و تصمیم خود را برای سرکوب تلاش برای کاهش حمایت از دولت یهودی در حزب دموکرات جدید پلت فرم است که پرده برداری خواهد شد به عنوان بخشی از نامزدی خود را.

“یهودیان به احتمال بسیار زیاد برای رای دادن به جو بایدن بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل فوق العاده ای وجود دارد نفرت و بیزاری به تهمت و آنچه که او می ایستد” Mellman گفت. “تاپیک اضافی سطح بالایی از اعتماد در بایدن در این مسائل است.”

در یک کمپین برگه بایدن متعهد به مخالفت با تحریم و سرمایه گذاری, جنبش حمایت حیاتی کمک های نظامی برای اسرائیل و مبارزه داخلی افزایش یهودی ستیزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net