جت ایرویز بود که ریشه در مارس 2019, مدیون بیش از 8,000 تومان کرور روپیه به بانک ها. (PTI)

مبتنی جت ایرویز’ کمیته طلبکاران (CoC) در روز سه شنبه تصمیم به تمدید مهلت ارسال پیشنهادات تا مارس 10 به عنوان یک نهاد جدید است evinced علاقه هواپیمایی با توجه به یک منبع. مهلت ارسال پیشنهادات برای جت های هوایی است که تحت عجز از پرداخت دیون فرایند به پایان رسید در روز دوشنبه.

“یک تیم از شرق دور آسیا صندوق توسعه از روسیه همراه با Enso گروه ملاقات CoC روز دوشنبه و ابراز علاقه جت ایرویز” این منبع گفت. در برابر این پس زمینه CoC تمدید مهلت تسلیم پیشنهادات تا مارس 10. Ashish Chhawchharia قطعنامه حرفه ای برای جت ایرویز در دسترس نیست برای نظرات.

اخبار مرتبط

در سال 2011 راه اندازی شرق دور صندوق توسعه توسط دولت سرمایه گذاری توسعه موسسه که حکم یک روش انعطاف پذیر به پروژه ساختار و تامین مالی طبق مشخصات لینک خود را. بمبئی-دفتر مرکزی-ایرنا-گروه گزارش شده است هنتای توسط صندوق به پیدا کردن یک شریک برای تشکیل یک کنسرسیوم که بعدها قرار داده و در یک پیشنهاد رسمی. این منافع در بخش های گوناگون از جمله نفت و گاز و معدن فلزی, بهداشت و درمان, زیرساخت ها و املاک و مستغلات به عنوان در وب سایت خود را.

قبلا آمریکای جنوبی کنگلومرا همکاری گروه و دهلی نو بر اساس محتاطانه قوس داده شد و زمان برای ارسال یک قطعنامه طرح است. بنا به گزارش آنها موفق به دیدار با مهلت. نقدی بسته هواپیمایی بود که ریشه در مارس 2019, مدیون بیش از 8,000 تومان کرور روپیه به بانک ها با آن از بخش دولتی مهم قرار گرفتن در معرض.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im