کاخ سفید مشاور Jared کوشنر گفت: مقامات دولت سابق که انتقادی از پدر در قانون پس از ترک مواضع خود “ندارد چه آن را در زمان.”

کوشنر, 39, کارگردانی انتقاد در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر بالا مقامات سابق از جمله سابق وزیر دفاع جیمز Mattis و سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی.

رئیس جمهور تهمت است “حدودا از بسیاری از افرادی که ندارد آنچه در آن زمان برای موفق شدن در اینجا و بسیاری از افرادی که می آیند و بسیار عالی هستند و نه در خارج وجود دارد شکایت و نوشتن کتاب از آنجا که آنها بیش از حد مشغول کار” کوشنر با سی ان ان گفت.

Bolton, 71, اتهام در آینده کتاب که تهمت نکردن امنیت کمک به اوکراین برای فشار آوردن به این کشور به بررسی 2020 نامزد حزب دموکرات جو بایدن undercutting مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی تیم ادعا می کند که کمک نمی شد مشروط بر تحقیق و تفحص است.

کلی بازنشسته دریایی سپاه گفت او هشدار داده بود که تهمت استخدام “yes man” برای موفقیت او را به عنوان رئیس ستاد امر منجر به استیضاح. این هفته کلی 69 مورد انتقاد مجلس سنا تصمیم به تماس های اضافی شاهدان در استیضاح دادگاه خواستار آن را “یک کار تنها نیم انجام می شود.”

Mattis 69, تمسخر صدای شیپور جنگ رکورد پس از رئیس جمهور به نام او “ترین در جهان مبالغه به طور کلی.”

“من به دست آورده من اسپرز در میدان جنگ” بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی به طور کلی گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به دست آورده اسپرز در نامه ای از یک دکتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت پنج پیش نویس deferments در طول جنگ ویتنام چهار بودن برای کالج و پنجم برای پاشنه مهمیز.

Mattis و بولتون نوشته اند کتاب پس از ترک دولت و برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن. بولتون کتاب مجموعه ای منتشر می شود در ماه مارس هر چند کاخ سفید گفت: آن حاوی اطلاعات محرمانه است که می تواند منتشر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de