سفارشات ماشین آلات در ژاپن سقوط در سریع ترین رشد از سال 2018 در حالی که صادرات ارسال شده در 14 ماه متوالی کاهش به عنوان جهان سوم بزرگترین اقتصاد دست و پنجه نرم با گسترش تاثیر شیوع کروناویروس و اخیر افزایش مالیات بر فروش.

داده های دولت در روز چهارشنبه نشان داد صادرات کاهش یافت 2.6% در سال در سال در ماه ژانویه کوچکتر از یک 6.9 درصد کاهش مورد انتظار اقتصاددانان و کشیده شده توسط ما محدود به حمل و نقل خودرو و ساخت و ساز و ماشین آلات معدن. بعد از 6.3 درصد سقوط در ماه دسامبر.

جداگانه داده در روز چهارشنبه نشان داد هسته سفارشات ماشین آلات بسیار فرار سری داده ها به عنوان یک شاخص هزینه های سرمایه در آینده شش تا نه ماه کاهش 12.5% ماه در ماه در ماه دسامبر بزرگتر از یک 9.0 درصد کاهش دیده می شود توسط اقتصاددانان.

داده ها بر چالش های ژاپن چهره در غلبه بر خارجی و داخلی فشار با کمی اتاق سمت چپ برای سیاست آژيتاسيون و اقتصاد teetering در لبه رکود است.

در حالی که تعطیلات سال نو در چین و ژاپن شد و به احتمال زیاد بزرگتر کشیدن بر صادرات در ماه ژانویه نسبت به ویروس تحلیلگران انتظار دارند چین محدود محموله به تضعیف به عنوان شیوع بازدید تقاضا از فوریه.

“گسترش ویروس جدید است طولانی مدت تعلیق چین کارخانه عملیات و کاهش ظرفیت بهره برداری” گفت: Merowe Miyamae ارشد اقتصاد در SMBC Nikko Securities. “باعث خواهد شد که اثرات موج دار شدن صادرات از فوریه.”

مقامات وزارت گفت: آنها هنوز مطمئن شوید که چه coronavirus را تحت تاثیر قرار بود محموله به چین است.

گردشگری زنجیره تامین و اختلالات

اطلاعات روز دوشنبه نشان داد که رشد اقتصادی بیشتر از سال 2014 در سه ماهه گذشته به عنوان تقاضای داخلی در زمان ضربه از یک ماه اکتبر با افزایش مالیات.

این ویروس به کشته شدن بیش از 2000 نفر در سرزمین اصلی چین و در حال حاضر گرفته شده تلفات در اقتصاد چین – بزرگترین شریک تجاری ژاپن – مانع عرضه زنجیره ای برای ماشین تولید کنندگان به گوشی های هوشمند سازان و اخلال در گردشگری.

از نظر حجم که صادرات ژاپن کاهش یافته است 1.6% در سال در سال در ماه ژانویه در ششمین ماه متوالی کاهش است. توسط منطقه ژاپن-صادرات به چین کاهش یافت 6.4 درصد در ارزش در سال در ماه ژانویه کشیده پایین توسط مواد شیمیایی و قطعات خودرو و قطعات الکترونیک.

صادرات به آسیا, که حساب برای بیش از نیمی از ژاپن به طور کلی صادرات کاهش 3.2% در سال در سال در ماه ژانویه به مناسبت 15 ماه متوالی کاهش است.

ما محدود محموله های کلیدی مقصد برای اتومبیل های ژاپنی و الکترونیک و کاهش 7.7 درصد در ماه ژانویه ارسال ششمین ماه متوالی کاهش به رهبری یک 18.5% سقوط خودرو به علت نرم شدن تقاضا برای خودروهای سواری, مقامات گفت.

منعکس کننده ضعف تقاضای داخلی ژاپن واردات کاهش یافت و 3.6% در سال در سال در ماه ژانویه در مقابل ميانه برآورد 1.3% کاهش کشیده پایین تقاضا برای گاز طبیعی مایع و گوشی های تلفن همراه از چین و ذغال سنگ است.

تولید کنندگان مورد بررسی توسط دفتر کابینه هوا هسته سفارشات که رد آن برای کشتی و برق به افت 5.2% در ماه های ژانویه-مارس پس از 2.1 ٪ در سه ماهه قبلی بی باک سیاستگذاران’ امید برای تقاضای داخلی برای جبران ضعف صادرات است.

در ماه دسامبر, تولید کنندگان سفارشات افزایش 4.3 درصدی به عنوان سود در برق و به طور کلی تولید ماشین آلات افست یک رها کردن در خودرو در حالی که کسانی که از خدمات بخش کاهش یافت و 21.3% کشیده پایین توسط مخابرات و محصولات لیزینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت