ژاپن-صادرات در سقوط بیشتر از سال 2009 به عنوان ویروس بازدید ما محموله

که صادرات ژاپن کاهش یافت و در ماه مه به بالاترین سطح خود از سال 2009 بحران مالی جهانی به ایالات متحده محدود, ماشین, محموله فرو توازن انتظارات برای یک انقباض در جهان سوم بزرگترین اقتصاد این سه ماهه.

ضعف تقاضای جهانی برای اتومبیل ها و کاهش هزینه های کسب و کار می تواند کشیدن در ژاپن صادرات-led اقتصاد حتی به چین محدود به تجارت نشان می دهد نشانه هایی از چیدن و آمریکا و کشورهای اروپایی بازگشایی شده است.

تجارت اطلاعات یک روز پس از بانک مرکزی ژاپن افزایش حمایت خود را از طریق اعطای وام به طرح های برای کسب و کار مبارزه به $1 تریلیون.

وزارت مالیه (MOF) اطلاعات چهارشنبه نشان داد که صادرات ژاپن کاهش یافت و 28.3 درصد در سال به, ممکن است, بدتر از 26.1 درصد کاهش مورد انتظار اقتصاددانان در یک همشهری نظرسنجی. که به دنبال یک 21.9 درصد کاهش در ماه آوریل مشخص شده و بزرگترین افت سالانه از سپتامبر 2009.

ما محدود به صادرات — ژاپن کلید بازار — نصف به علامت بزرگترین افت سالانه از مارس 2009 به علت بیش از 70 درصد کاهش در حمل و نقل خودرو و قطعات خودرو و تجارت داده ها نشان داد.

صادرات به چین بزرگترین شریک تجاری ژاپن کاهش 1.9 درصد در سال به کوچکتر افت نسبت به ماه قبل 4 درصد کاهش سالانه.

محموله به آسیا, که حساب برای بیش از نیمی از صادرات با کاهش 12 درصدی و صادرات به اتحادیه اروپا نیز کاهش یافت و 33.8 درصد است.

ژاپن تضعیف اقتصاد به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 4-1/2 سال در سه ماهه اول است و البته برای آن عمیق ترین رکود پس از جنگ به عنوان همه گیر نابسامانی های کسب و کار و مصرف کنندگان است.

تحلیلگران هشدار می دهند حتی bleaker تصویر برای سه ماهه جاری به عنوان مصرف فروپاشید پس از دولت درخواست شهروندان به ماندن در خانه و کسب و کار ،

به طور کلی واردات کاهش یافت و 26.2 درصد در سال به, در مقابل ميانه برآورد برای یک 20.4 درصد کاهش ارسال بزرگترین افت از اکتبر 2009.

به عنوان یک نتیجه تراز تجاری به یک کسری از 833.4 میلیارد ین ($7.77 میلیارد دلار) در مقابل ميانه برآورد برای یک 1.07 تریلیون ین کمبود. ($1 = 107.1900 ین)

منتشر شده در


17 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *