ژاپن رونمایی $4-b بسته به سرپا نگه داشتن اقتصاد

ژاپن پرده برداری کرد روز سه شنبه یک دوم بسته از اقدامات به ارزش حدود 4 میلیارد دلار در هزینه های خود را برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus شیوع تمرکز بر حمایت از کوچک و اواسط اندازه شرکت به عنوان نگرانی در مورد خطرات به اقتصاد شکننده.

بسته به ارزش مجموعا ¥430.8 میلیارد دلار ($4.1 میلیارد دلار) در هزینه های نشان می دهد که چقدر فشار سیاستگذاران هستند در زیر برای تقویت شکننده رشد و جلوگیری از خطر ورشکستگی شرکت به عنوان رویداد لغو و رکود در گردشگری را تهدید به برخورد گسترده تر اقتصاد سخت است. برای کمک به صندوق بسته دولت را ضربه بزنید بقیه این سال مالی در بودجه ذخیره حدود ¥270 میلیارد و گفت: نخست وزیر ژاپن اعلام کرد. این حرکت به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار آنچه که بانک مرکزی ژاپن تصمیم می گیرد در آن 18 و 19 مارس در بررسی سیاست. بانک مرکزی با هدف اطمینان حاصل شود که شرکت های آمار شیوع ویروس نیست و با یک فشار مالی قبل تا پایان سال مالی جاری در ماه مارس رویترز گزارش داد.

تارو آسو وزیر دارایی گفت: هیچ نیاز و در عین حال برای بزرگتر اضافی بودجه اضافه کرد که خرید اینترنتی از شیوع این بیماری تا کنون به حال به مقیاس از سال 2009 بحران مالی است. “ما نیاز به تعیین وضعیت فعلی” Aso خبرنگاران پس از جلسه هیئت دولت اضافه کرد “وجود ندارد گفت:” آیا دولت باید یک بودجه اضافی. و همچنین به عنوان پشتیبانی برای کسب و کار جدید بسته خواهد شد و صندوق بهبود امکانات پزشکی و ارائه یارانه به کار پدر و مادر است که باید ترک به دلیل بسته مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im