نخست وزیر ژاپن خواستار در سراسر کشور, تعطیلی مدارس بیش ویروس

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در روز پنج شنبه به نام در مدارس به سراسر کشور از مارس 2 برای چند هفته به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“دولت نظر سلامت و ایمنی کودکان بالاتر از هر چیز دیگری” آبه گفت.

“درخواست ما همه ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و… در سراسر کشور به طور موقت از مارس 2 هفته آینده تا شکستن بهار خود را.” بهار شکستن برای مدارس عمومی معمولا در اواخر ماه مارس در ژاپن و چند هفته طول می کشد.

“تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت در میان کودکان در حال ساخته شده در مناطق مختلف” آبه اضافه شده است.

بسیاری از مدارس ابتدایی و راهنمایی مدارس در شمال هوکایدو در حال حاضر بسته شده در روز پنج شنبه پس از فرماندار درخواست مدارس دولتی به حدود یک هفته است. شهر اوزاکا نیز گفت: آن را, مهد کودک, مدارس ابتدایی و راهنمایی از روز شنبه به مدت دو هفته.

آبه در تماس می آید پس از دولت خواست سازمان دهندگان از رویدادهای مهم به نظر لغو آنها و به نام در کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه و یا رفت و آمد خارج از اوج.

مقامات گفته اند که در آینده دو تا سه هفته خواهد بود مهم در تعیین اینکه آیا آنها می توانند جلوگیری از شیوع این ویروس نیز آلوده کرده است که نزدیک به 200 نفر در این کشور شده است و مربوط به مرگ و میر سه.

ژاپن نیز تلاش برای مقابله با خرید اینترنتی از یک کشتی کروز که در آن قرنطینه کردن آن ساحل که در آن بیش از 700 نفر تست مثبت برای ویروس. چهار نفر که بیمار شد در قایق فوت کرده اند.

“این بسیار مهم است برای جلوگیری از یک بیمار خوشه از ایجاد دیگر و ما فکر می کنم ما باید کامل اقدامات” آبه گفت: در دولت-نشست سطح در ویروس. او همچنین خواست وزیر کار در قانون برای به حداقل رساندن تاثیر منفی بر اقتصاد و زندگی روزمره ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>