ژاپن کارخانه خروجی اسلامپ به عنوان اقتصاد غرق در رکود اقتصادی عمیق تر

ژاپن تولید صنعتی کاهش یافت و برای چهارمین ماه متوالی در ماه مه به بالاترین سطح از زمان بحران مالی جهانی برجسته گسترده تاثیر coronavirus در کارخانه و به طور کلی کسب و کار و فعالیت های مصرف کننده.

جهان سوم بزرگترین اقتصاد نیروبخش است خود را برای بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ صدمه دیده توسط coronavirus مستند اقدامات در خانه و خارج از کشور است که طرح میتوانست زنجیره تامین نگهداری کسب و کار بسته و افسرده هزینه های مصرف کننده.

وزارت اقتصاد و تجارت و صنعت اطلاعات در روز سه شنبه نشان داد که کارخانه خروجی کاهش 8.4 درصد در ماه در ماه در ماه مه به 79.1 یک سطح دیده نمی شود پس از مارس 2009 زمانی که بحران مالی sapped تقاضای جهانی.

رکود به دنبال یک 9.8 درصد کاهش ماه گذشته شد و بسیار بزرگتر از ميانه بازار پیش بینی 5.6 درصد افت رویترز در نظرسنجی از اقتصاددانان.

تولید کنندگان مورد بررسی توسط وزارت اقتصاد تجارت و صنعت (METI) انتظار خروجی به افزایش 5.7 درصد در ماه ژوئن و 9.2 درصد در ماه جولای داده ها نشان داد.

دولت چپ ارزیابی خود از تولید صنعتی بدون تغییر به می گویند آن را “کاهش شدت”, bleakest نظر رسمی پس از بحران مالی جهانی در اواخر سال 2008.

ژاپن رشد اقتصادی یک annualised 2.2 درصد در ماه های ژانویه-مارس لغزش به رکود اقتصادی برای نخستین بار در چهار سال و نیم و تحلیلگران انتظار بحران بهداشت و درمان به رانده اند یک رکود عمیق تر در سه ماهه جاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>