ژاپن اعلام کرد coronavirus اضطراری تصویب نزدیکی $1 تریلیون محرک

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز سه شنبه اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با کروناویروس جدید عفونت در عمده مراکز جمعیتی و پرده برداری از یک بسته محرک او به عنوان توضیح داده شده در میان بزرگترین نرم اقتصادی ،

وضعیت اضطراری دادن به مقامات قدرت بیشتری به مطبوعات مردم را به ماندن در خانه و کسب و کار به را گذشته از طریق مه 6 و تحمیل می شود در پایتخت توکیو و شش دیگر استان – حسابداری برای حدود 44 درصد از ژاپن جمعیت.

“مهم ترین چیز در حال حاضر است که برای هر شهروند به تغییر اعمال ما” آبه گفت: در نظرات تلویزیونی ساخته شده در جلسه هیئت دولت نیروی کار.

“اگر هر یک از ما می تواند به کاهش تماس با افراد دیگر با حداقل 70% و در حالت ایده آل, 80%, ما باید قادر به دیدن یک قله در تعدادی از عفونت در دو هفته,” او گفت:.

دولت همچنین تصویب بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین ($990 میلیارد) – برابر با 20 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی – به کوسن تاثیر بیماری همه گیر در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است.

که بیش از معادل 11 درصد از ایالات متحده خروجی برای بسته محرک گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و 5 ٪ از خروجی آلمان را بسته است.

مستقیم هزینه های مالی به میزان 39.5 تریلیون ین یا حدود 7 درصد از اقتصاد بیش از دو برابر مقدار ژاپن به سر برد پس از سال 2008 سقوط لیمن برادرز.

ژاپن در امان است بزرگ شیوع کروناویروس دیده می شود در جهانی دیگر نقاط داغ, اما, اخیر, افزایش مداوم عفونت در توکیو اوزاکا و مناطق دیگر منجر به رشد خواستار آبه به اعلام حالت اضطراری.

Coronavirus عفونت در توکیو بیش از دو برابر و به حدود 1200 در هفته گذشته با بیش از 80 آنهایی که جدید منتشر شده در شنبه, حسابداری برای بیشترین تعداد در کشور است. در سراسر کشور مورد صعود گذشته 4,000 93 با مرگ و میر و از دوشنبه.

آبه تاکید کرد که وضعیت اضطراری را جلوگیری از تحمیل رسمی مستند به عنوان دیده می شود در کشورهای دیگر.

اورژانس به فرمانداران اقتدار به تماس مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار ، با هیچ مجازات برای نادیده گرفتن درخواست ها در بسیاری از موارد اجرای خواهد تکیه بیشتر بر فشار همسالان و احترام به اقتدار است.

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: این شهرستان بود که در مذاکرات با دولت مرکزی تصمیم می گیرید چه نوع امکانات آن را بخواهید برای بستن یا محدود کردن ساعات کسب و کار در حالی که تکرار می شود وجود دارد هیچ محدودیتی در خرید مواد غذایی و دارو است.

مواد غذایی کافی

دولت نمی خواهد درخواست شرکت های راه آهن به منظور کاهش تعداد قطار در عملیات آبه گفت.

دیگر زیرساخت های ضروری مانند ایمیل و آب و برق خواهد عمل به عنوان دستگاههای خودپرداز و بانک ها پخش عمومی NHK گفت.

وزیر کشاورزی جنگلداری و شیلات Taku Eto به نام خریداران به آرامش است.

“ما در حال درخواست از شهروندان برای خرید تنها چیزی که آنها نیاز به زمانی که آنها نیاز به آن را به عنوان به اندازه کافی وجود دارد تامین مواد غذایی و بدون تعلیق است که برنامه ریزی شده در کارخانجات مواد غذایی” او به خبرنگاران گفت: قبل از اضافه کردن هیچ نشانه ای از اختلال در ژاپن دانه واردات است.

اما این محدودیت را اضافه کنید به درد این ویروس تحمیل در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است که به عنوان دیده می شود در حال حاضر در رکود به عنوان زنجیره تامین اختلالات و ممنوعیت سفر ایرانیان کارخانه تولید و مصرف است.

شهری توکیو به تنهایی حدود 20 درصد از ژاپن به طور کلی تولید ناخالص داخلی.

ژاپن به فروش خواهد شد یک رکورد مقدار اضافی اوراق قرضه به ارزش بیش از 18 تریلیون ین به صندوق بسته اضافه کردن به آن بدهی بزرگ است که دو برابر اندازه اقتصاد آن است.

در حالی که این محرک می تواند سهولت فوری آسیب را از این بیماری همه گیر قانونگذاران در حال حاضر فراخوانی برای حتی هزینه های بزرگتر برای جلوگیری از ورشکستگی و زیان کار است.

تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد است که کاهش در سه ماهه پایانی سال گذشته به ارسال دو مطلب چهارم از انقباض ستون فشار بر دولت و بانک مرکزی به انجام بیشتر.

“دولت خواهد شد احتمالا کامپایل دیگر بودجه تکمیلی به زودی برای تحریک اقتصاد با حتی بیشتر صرف” گفت: Takahide Kiuchi سابق بانک مرکزی ژاپن عضو هیئت مدیره است که در حال حاضر یک اقتصاددان در Nomura موسسه تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im