‘Janta حکومت نظامی” فقط آغاز یک نبرد طولانی علیه coronavirus: ساعت مودی

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: 14 ساعت-طولانی ‘Janta حکومت نظامی’ روز یکشنبه بود فقط آغاز یک نبرد طولانی در برابر شیوع کروناویروس به عنوان او تمجید مردم خود را برای پاسخ قاطع به درخواست تجدید نظر خود را برای خود محدودیت و گفت با هم هموطنان می شکست هر چالش.

او همچنین تشکر از مردم برای ابراز قدردانی نسبت به کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

“امروز Janta مقررات منع رفت و آمد ممکن است در نهایت در 9.00 pm, اما این بدان معنا نیست که ما شروع جشن” او هنوز توییتی.

او گفت که رعایت خودخواسته حکومت نظامی باید “در نظر گرفته نمی شود به عنوان یک موفقیت” و این که “این آغاز یک نبرد طولانی.”

“Janta حکومت نظامی است آغاز یک نبرد طولانی. امروز هموطنان ثابت کرده اند که آنها قادر هستند و هنگامی که آنها تصمیم می گیرید که آنها می توانند با هم در هر چالش” او گفت:.

در اوایل جیر او گفته بود این کشور تشکر کرد هر کسی که رهبری مبارزه با کروناویروس. “با تشکر فراوان از هموطنان” مودی نوشت.

او گفت که با این “حل و صبر بیایید محدود (اجتماعی فاصله) خودمان را به عنوان بخشی از این نبرد طولانی.”

نخست وزیر تشکر زنان سالمند این کشور برای ابراز قدردانی خود را به کسانی که مبارزه با این ویروس مرگبار است.

او همچنین برچسب زده شده یک ویدیو که نشان می دهد مادرش Heeraben ضرب و شتم یک صفحه در بیان قدردانی به کسانی که مبارزه با شیوع کروناویروس در این کشور که به کشته شدن هفت نفر و آلوده 360 در هند.

“با نعمت کرور مادران مثل شما, پزشکان, پرستاران, پزشکی, کارکنان, پرسنل پلیس امنیت پرسنل بهداشت کارگران و اعضای رسانه ها در مبارزه با کروناویروس در حال تشویق,” او نوشت.

در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه مودی به حال بوق و کرنا کردن کار سخت از متخصصان پزشکی و بهداشت و, کارکنان هواپیمایی خدمه منزل تحویل افراد و کارکنان رسانه در میان دیگران.

مودی خواسته بود مردم را به قدردانی و به آنها با دادن پنج دقیقه ایستاده تشویق می کردند در ساعت 5 بعد از ظهر روز یکشنبه توسط کف زدن دست, ضرب و شتم صفحات یا زنگ زنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>