Janata مقررات منع رفت و آمد: منگالور اسقف می پرسد کلیساها به حلقه زنگ در 5 ساعت

اسقف Mangalore, Peter Paul Saldanha گفته همه کلیساها در منگالور اسقف به زنگ زنگ کلیسا به آشکار همبستگی تقدیر و قدردانی به پرستاری و پیراپزشکی پرسنل و خطوط هوایی و حمل و نقل اضطراری پرسنل که خطر زندگی خود را برای نجات قربانیان کرونا ویروس.

در دایره ای ارسال شده به کلیساهای منگالور اسقف نشین از شنبه اسقف منگالور گفت: کرونا ویروس در بحران به ارمغان آورده است بسیاری از غم و اندوه و ترس و اضطراب در میان مردم در تمام جهان است.

او گفت: نخست وزیر نارندرا داده شده تماس بگیرید برای مشاهده ‘Janata مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت.

“این نشان میدهد که ما ماندن در خانه در آن زمان. نگه داشتن این در ذهن من است که درخواست ما لغو نه تنها ما مربوط به علم العبادات خدمات عنوان شده است در حال حاضر دستور, اما همچنین تمام خدمات خصوصی از جمله بازدید از کلیساها و سوگندی خوبان کوچک.

“تعداد زیادی از پزشکی و پرستاری و پیراپزشکی پرسنل در حال ارائه خدمات ارزشمند خود را به حفاظت از مردم از این بیماری همه گیر. به طور مشابه خطوط هوایی و حمل و نقل اضطراری پرسنل نیز در معرض خطر زندگی خود را برای نجات قربانیان کرونا ویروس. نخست وزیر خواسته است از ما به ایستاده در بالکن و درب خانه در یکشنبه 22 مارس در 5 ساعت و کف زدن برای پنج دقیقه به سپاسگزاری اذعان خود, خدمت خالصانه,” او گفت:.

“ما در سنت کاتولیک, کلیسا, زنگ پله به دعوت مردم به کمک های الهی و همچنین اعلام خوب یا غمگین اخبار. در حالی که ممکن است در سطح فردی به تحسین با کف زدن دست در سطح سازمانی ما می تواند بیان آن زنگ زنگ. من دعوت کشیش اهل محله به ترتیب pealing از زنگ های مربوطه خود را در کلیساها و کلیساهای کوچک در ساعت 5 بعد از ظهر روز یکشنبه 22 مارس سال 2020 است. این خواهد بود که فروتن بیان از ما قدردانی و قدردانی از این مردان و زنان شجاع که ارائه بزرگوار خود و خدمت خالصانه در این لحظه از بحران است. البته ما نیز قدردانی و ستایش از خدمات اختصاصی از تمام کارکنان دولت,” اسقف گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>