جامو تعطیل به بررسی گسترش ویروس

در درخواست از نخست وزیر نارندرا مودی برای ‘Janata حکومت نظامی’, مردم سراسر منطقه جامو در یکشنبه ماند پشت در خانه های خود به بررسی گسترش coronavirus که تا کنون آلوده چهار نفر در قلمرو اتحادیه.

در یک مربوط به توسعه یک جامو مبتنی بر انگلیسی روزانه اعلام کرد تصمیم خود را برای بستن دفاتر آن روز در پاسخ به نخست وزیر تماس بگیرید.

جامو و سایر نقاط منطقه که تحت مجازی مستند به صورت دو روز گذشته شاهد بی سابقه ای پاسخ به “Janata حکومت نظامی’ با ساکنان ترجیح می دهند به سرمایه گذاری در خارج از خانه خود را به قرض دادن حمایت خود را به تلاش های دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

پلیس مسدود شده بسیاری از جاده ها توسط سیم خاردار و اعزام پرسنل خود را در شهر اصلی و حیاتی معابر در سراسر جامو منطقه به عنوان دولت به رهبری معاون فرماندار G C Murmu ساخته شده تکرار درخواست مردم برای اطمینان از موفقیت ‘Janata حکومت نظامی’

به جز کسانی که درگیر در تحویل خدمات ضروری هیچ کس آمد از خانه های خود را حتی در دور افتاده و دور کردن مکان های درک خطر با توجه به coronavirus رسمی گفت: به نقل از گزارش های مختلف از ستاد منطقه.

مردم نیاز به پرداخت توجه به مشاوره های صادر شده توسط دولت از زمان به زمان برای ایمنی خود را. ما را در غلبه بر این چالش زمانی که ما از موضع ایران در مبارزه با این رمان و ویروس کشنده, او گفت:.

در آن صفحه اول دولت بار گروهی از نشریات اعلام کرد بسته شدن دفاتر خود در پاسخ به فراخوان برای ‘Janata حکومت نظامی’ نخست وزیر.

تصمیم به بستن دفاتر با هدف ترویج و تشویق مردم به ماندن در خانه با هدف قسم خورده حفظ اجتماعی فاصله یک کلمه کلیدی در میان دیگر اقدامات برای مبارزه با کروناویروس” یک سخنگوی انتشار گفت و اضافه کرد که وجود خواهد داشت هیچ موضوع این مقاله در روز دوشنبه.

در همین حال پنج نفر دستگیر و برای گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی مورد تشخیص بیشتر موارد COVID-19 در جامو.

یک مورد ثبت شده تحت مقررات مربوط از قانون در برابر بازداشت افراد — رامان و Vikas Gupta شارما از گاندی ناگار Vikas Arora از بنارس ناگار Amit Sharma از Roop نگر و Rajinder شارما از Trikuta نگر یک مقام پلیس گفت:.

او گفت: همه این پنج متهم دستگیر شدند در روز شنبه بعد از پلیس zeroed در آنها در طول تحقیقات از اطلاعات نادرست در coronavirus موارد است که ایجاد ترس و وحشت در میان ساکنان.

.

تا کنون سه مثبت COVID-19 موارد گزارش شده از منطقه جامو و یک مورد از دره کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>