جامو و کشمیر بوده است و باید همچنان به هند integal بخش: هند

در پاسخ به چین و هند و در روز پنج شنبه تصریح کرد مواضع خود در کشمیر و گفت که اتحادیه خاک “بوده است و باید ادامه” به آن بخشی جدایی ناپذیر طبق گزارش های رسانه ها.

یک سخنگو در وزارت امور خارجی Anurag Srivastava اظهار داشت که هند انتظار دارد که چین به خودداری از اظهار نظر در این کشور در امور داخلی و احترام به حاکمیت و تمامیت ارضی.

او افزود که هند به جای انتظار دارد که چین به صحبت می کنند به صراحت در برابر تروریسم مرزی است که مختل زندگی مردم هند از جمله در جامو و کشمیر.

سخنگوی چین ماموریت دائمی در سازمان ملل متحد گفت: کشمیر موضوع باقی مانده در شورای امنیت سازمان ملل متحد را در دستور کار و چین بسیار نزدیک نظارت بر وضعیت فعلی در کشمیر. در حال حاضر چین است که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری از شورای امنیت سازمان ملل.

رسمی گزارش گفت که مسئله کشمیر اختلاف سمت چپ از تاریخچه و باید به درستی و مسالمت آمیز حل و فصل شود.

“ما رد مرجع به جامو و کشمیر در بیانیه ای ساخته شده توسط سخنگوی هیئت دائمی جمهوری خلق چین در سازمان ملل” Srivastava گفت: به رسانه ها.

او در پاسخ به یک پرس و جو در سخنان چینی سخنگو.

“چین است که به خوبی آگاه از هند سازگار موقعیت در مورد این موضوع. قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر بوده است و همچنان باید بخشی جدایی ناپذیر از هند است. مسائل مرتبط با J و K را موضوع داخلی به هند,” او گفت:.

“در آن است از این رو انتظار داریم که کشورهای دیگر از جمله چین خواهد خودداری از اظهار نظر در اموری که در امور داخلی هند و احترام هند حاکمیت و تمامیت ارضی” او گفت:.

در حالی که صرفنظر خود را از صحبت در مورد UT جامو-کشمیر و چین در خصوص محکوم سازماندهی مجدد از UT لاداخ به عنوان آن ادعا می گذارد بیش از چندین بخش از آن است.

در ماه آگوست در چین تحت فشار قرار دادند برای یک جلسه شورای امنیت سازمان ملل در کشمیر هند پس از تصمیم. اما تلاش شد خنثی عضو دیگر-متحده چندجانبه بدن.

تنش در رابطه دیپلماتیک بین چین و هند رخ داده است به ویژه پس از هند لغو ماده 370 در 5 اوت سال گذشته است.

این بازیگران سایه رئیس جمهور چین را در سفر به هند در ماه اکتبر سال گذشته برای دومین نشست رسمی با نخست وزیر نارندرا.

اما با وجود این acrimony بر سر این موضوع بین دو کشور مودی و یازدهم برگزار می شود “موفق” مذاکرات در Mamallapuram در تامیل نادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im