جامو و کشمیر دولت لغو PSA برابر فاروق عبدالله

در جامو و کشمیر دولت در روز جمعه لغو سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در برابر رئیس سابق وزیر فاروق عبدالله پنج-زمان نماینده مجلس و یک عضو حاضر Lok سبها با اثر فوری.

با توجه به سفارش صادر شده توسط اتحادیه خاک را به دبیر خانه Shaleen Kabra PSA به سفارش منطقه دادرس از سرینگر در تاریخ 15 سپتامبر و پس از آن تمدید برای سه ماه در دسامبر 13, می ایستد لغو.

عبدالله تحت بازداشت پیشگیرانه از 5 اوت سال گذشته بعد مرکز لغو قانون وضعیت ویژه جامو و کشمیر. او اولین وزیر در برابر آنها PSA بود استناد كرد.

سختگیرانه عمل شد سیلی در برابر او در 15 سپتامبر ساعت قبل از دیوان عالی کشور بود به شنیدن دادخواست توسط MDMK رهبر Vaiko که ادعا کرد که عبدالله شده بود به طور غیر قانونی بازداشت شده اند.

او رزرو شده بود تحت عنوان “نظم عمومی” از PSA يک ماده است که اجازه می دهد تا مقامات برای بازداشت یک فرد به مدت سه ماه بدون محاکمه. این می تواند تمدید شود تا دو سال.

تصمیم به انتشار این همایش ملی حامی آمد ساعت پیش از پایان دوره سه ماه در روز جمعه نیمه شب.

گام راست می گوید کنفرانس ملی

بلافاصله پس از انتشار این همایش ملی با صدور بیانیه ای با استقبال از این تصمیم و نیز خواست اتحادیه قلمرو دولت برای انتشار دیگر رهبران سیاسی از جمله حزب معاون رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر Omar عبدالله.

با توجه به NC بیانیه انتشار حامی آن از بازداشت بود راست گام به سوی بازسازی واقعی روند سیاسی در جامو و کشمیر.

آن گفت: روند دریافت بیشتر fillip زمانی که حزب معاون رئیس جمهور عمر عبدالله و دیگر زندانیان سیاسی در حال تنظیم رایگان. “ما مصرانه از دولت برای انجام این کار در اولین” آن گفت:.

“به عنوان برجسته حزب سیاسی جامو و کشمیر, همایش ملی نقش اساسی در تقویت صدای مردم از طریق دموکراسی و ادامه خواهد داد به انجام این کار” بیانیه ای گفت:.

به گفته مقامات منطقه دادرس شهید اقبال Choudhary وارد محل اقامت عبدالله که تحت یک عمل جراحی چشم در اوایل این هفته و اعتقاد بر این است که بیش از آزادی منظور او.

فاروق عبدالله پسر عمر نیز به عنوان رئیس سابق وزیر Mehbooba مفتی بودند سیلی با PSA در فوریه 6, روز است که در آن خود را شش ماه مدت پیشگیری بازداشت شد و به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de