ایسنا میزبان جیک Tapper پاره پاره جو بایدن برای پرش یکشنبه نشان می دهد بحث مدار در طول مسابقه اولیه.

در طول پنج شنبه در مصاحبه با پیت Buttigieg در دولت از اتحادیه Tapper, 50 تشکر سابق South Bend, ایندیانا, شهردار, برای حفظ ظاهر و نشان می دهد چند بار در طول اولیه انتخابات و توضیح داد که او قدردانی تمایل خود را به سوالات در هوا در حالی که بایدن حاضر به نظر می رسد نشان می دهد.

“من می خواهم توجه داشته باشید ما از شما قدردانی در آینده و در نظر گرفتن سوالات ما. معاون رئیس جمهور بایدن هنوز به انجام پنج شنبه نشان می دهد مصاحبه” دق الباب گفت. “شما انجام داده اند, من حتی نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از زمان شما موافقت کرده اید برای انجام مصاحبه. با تشکر از شما برای گرفتن سوالات ما.”

از صبح روز یکشنبه نشان می دهد بحث شده است به یک جزء اصلی از کمپین های مختلفی. این آخر هفته, 2020 نامزد ایالت مینه سوتا ctq اندرو یانگ و پیت Buttigieg تمام موارد خود را به صورت اولیه رای دهندگان در شبکه های مختلف جلوتر از روز دوشنبه قفقاز در آیووا. دیگر ردیف بالا نامزدهای مانند سنسور. الیزابت وارن از ماساچوست و برنی ساندرز از ورمونت نیز به نظر می رسد در Tapper را نشان می دهد بیش از گذشته چند ماه.

بایدن 77, است که در سراسر کشور منجر شود با توجه به RealClearPolitics رای گیری به طور متوسطاما او کاهش یافته است در پشت Sanders 78 در آیووا و نیوهمشایر. معاون سابق رئیس جمهور می تواند مبارزه اگر او از دست می دهد و پس از حرکت به حالت اولیه مقدماتی و قفقاز به دلیل ساندرز و Buttigieg هر دو مطرح شده پول بیشتری نسبت به او در سه ماهه آخر سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de