جک ولش یاد, مدیر عامل شرکت که رشد جنرال الکتریک m-کلاه از 12 میلیارد دلار به $410 میلیارد و می میرد در 84

یک مهندس شیمی آموزش ولش تبدیل شرکت از یک شرکت سازنده لوازم برقی و لامپ را به یک صنعتی خدمات مالی و نیروگاه. (AP)

یاد تاجر آمریکایی جک ولش که اعتبار برای تبدیل جنرال الکتریک (GE) به یکی از جهان صنعتی flagships درگذشت در دوشنبه GE گفت. در دو دهه خدمت به عنوان مدیر اجرایی, جک ولش در زمان جنرال الکتریک به ارتفاعات بزرگ است. او در نظر گرفته شده است در صفوف جهان تاثیر گذار ترین مردان در جامعه تجارت جهانی. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز غم و اندوه در توییتر و گفت که جک ولش یک دوست. “وجود دارد هیچ شرکتی رهبر مانند “نوترون” جک. او دوست من و حامی. ما ساخته شده تخفیف های فوق العاده با هم. او هرگز فراموش نخواهد شد” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت. جک ولش بود که 84 سال است و جان سالم به در با همسر و خانواده خود.

جک ولش که متولد شد به یک ایرلندی-آمریکایی و خانواده و تحت نظارت GE را گسترش فراتر از لوازم خانگی بهداشت و درمان و هوانوردی. این شرکت در حال حاضر به کسب و کارهای مختلف از قبیل امور مالی با جنرال الکتریک سرمایه و رسانه ها با NBCUniversal که صاحب CNBC. “امروز یک روز غم انگیز برای کل GE خانواده است. جک بزرگتر از زندگی و قلب GE برای نیم قرن. او شکل صورت از شرکت ما و دنیای کسب و کار” لری Culp, جنرال الکتریک زمان اجرایی در بیانیه ای گفت:. جک ولش همچنین یک نویسنده پرکاری است. کتاب مدیریت — “برنده” و “جک: مستقیما از روده” — بودند پرفروش در زمان بازنشستگی خود را. پس از کناره گیری از جنرال الکتریک جک ولش شد مشاور کسب و کار و همچنین درگیر در زبان عمومی و حضور در تلویزیون. جک ولش پیوست جنرال الکتریک در سال 1981 به عنوان یک مهندس شیمی در بخش پلاستیکی در سمت چپ و کنگلومرا در سال 2001.

اخبار مرتبط

خود را تحت رهبری جنرال الکتریک m-درپوش رشد از 12 میلیارد دلار به $410 میلیارد و جک ولش لقب گرفت “مدیر قرن” توسط مجله فورچون در سال 1999. در حالی که خود را تحت رهبری جنرال الکتریک در جهان تبدیل شد دوم با ارزش ترین شرکت مایکروسافت پس از این اقبال از شرکت رفته اند جنوبی در سالهای اخیر است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im