Jabra نخبگان 75T چکیده: بسیاری از ویژگی های, اما هنوز راه طولانی برای رفتن

The best part about Jabra was its app. بهترین قسمت در مورد Jabra آن برنامه است.

وقتی که می آید به بلندگو یا گوشی, آن سخت است برای شکستن اپل انحصار است. این Airpods گرفته اند و بازار و حتی به چالش کشیدن شناخته شده علامت های تجاری مانند بوز. اگر چه سونی تلاش کرده است و به بازی گرفتن قیمت و پردازش صدا-حکیم Airpods پیشنهاد یک معامله خیلی بهتر. اما اپل نه تنها پخش, شرکت های مانند Jabra در حال ساخت خود را در بازار است. در حالی که 65t مدل منتشر شد در حالی که پیش Jabra آمده است تا با ارتقاء. اگر چه آن است که دیگر تنها بازیکن—سامسونگ به خوبی انجام شده است—هنوز هم شما نمی توانید نوشتن Jabra فقط رتبهدهی نشده است.

طراحی: در مقایسه با قبلی خود را تکرار به Jabra گوشی قطعا در اندازه کوچکتر و جمع و جور موردی که باعث می شود آن را آسان برای حمل. داشتن همان طراحی که سامسونگ Jabra گوشی باید یک ورزش مناسب است. آنها مناسب از آنجاییکه در گوش و بزرگ هستند به عنوان باند تناسب اندام. هر دو بلندگو دارای یک دکمه هر یک قرار داده شده در مرکز. در حالی که دکمه عمل صاف از آن می شده اند بهتر است با توجه به اینکه شما به نظر می رسد به فشار داخل گوشی هر بار آن را فشار می دهید بعد از چند ساعت لطمه می زند.

اخبار مرتبط

صدا: Jabra شناخته شده نیست برای لغو سر و صدا یا صدای عالی. اما این گوشی انجام یک کار خوب تا آنجا که آموزش تناسب اندام نگران است. برای استفاده روزمره Jabra نا امید نمی کند. در پایان پایین تر صدا بود و نه خاموش اما گوشی خوب انجام شده در یادداشت های بالاتر. این مشکل اگر چه بود صدا. اگر چه آنها به معنای تناسب اندام آموزش سطح حجم حداکثر چیزی نبود که من از مطالب با. سه برابر شد اما Jabra دارای یک باس خوب که دوباره می رود و با حالت آموزش. اتصال بلوتوث را نا امید نیست یک بیت و Jabra قطعا دارای طیف گسترده ای است. این یکی از ویژگی های است که بهتر از بسیاری از دیگر سخنرانان در این بازار است.

امکانات: بهترین قسمت در مورد Jabra آن برنامه است. اگر چه آن را جذاب می کند و اتصال به سرعت با توجه به گزینه های موجود در آن بود و در واقع بزرگ است. تقویت باس ویژگی یکی از بهترین تغییرات که Jabra ارائه کرده است. پاک کردن صدا که در آن شما می توانید بشنوید و آرام, اما, کار نمی کند تا به خوبی. وجود دارد که ثابت ناآرامی برای صدای بیش از حد فرآوری شده در این ویژگی است. این واقعیت است که Jabra اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم صدا با توجه به اولویت خود را از ویژگی های خوب است به عنوان وجود دارد بدون سر و صدا لغو فعال.

باتری: باتری چیزی است که Jabra قوی کت و شلوار, شارژ از طریق صورت سریع بود و این گوشی کار کرده با سهولت نسبی به مدت هفت ساعت قبل از باتری خشک. در سطوح بالاتر و با امکانات در این پایین تر بود اما آن را به وضوح نه ناامیدی. البته آنها نمی Galaxy جوانه اما آنها باید سریع شارژ با 18 دقیقه به شما حدود یک ساعت شارژ. این شرکت وعده 28 ساعت شارژ اما آن را بیشتر به عنوان 23-24 ساعت است که هنوز هم بسیار مناسب و معقول. آنچه از دست رفته بود, اما, بود, شارژ بی سیم.

قیمت: به قیمت 15,000 تومان, Jabra ارزان نیست برای تناسب اندام سخنران و یا برای پوشیدن روزمره است. کهکشان دارای یک دامنه ارزان تر و Airpods نیز کمی ارزان تر است. پس Jabra واقعا باید قیمت گذاری مناسب اما با توجه به طراحی و استفاده از آنها می توانید در مفید آمده است. مهم تر با توجه به نرم افزار و اتصال بلوتوث می توان آنها را به ارزش توجه به خصوص اگر شما نمی خواهید برای جوانه plus یا Airpod pro.

خیابان برآورد قیمت: 15,000 تومان

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>