J&K بسته Vaishno Devi yatra; ممنوعیت بین دولت و اتوبوس پس از سنبله در COVID-19 موارد

جامو و کشمیر مقامات دولتی بسته اند شری ماتا Vaishno Devi Yatra برای گردشگران پس از شاهد افزایش در تعداد موارد جديد coronavirus در تازه شکل گرفته در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر. آنها همچنین تصمیم به غرفه این عملیات از همه دولت درون اتوبوس – ورودی یا خروجی از J&K با اثر فوری طبق گزارش های رسانه ها.

دو UTs — J&K و لاداخ — که تا کنون گزارش شده نه مورد از COVID-19. مقامات تحمیل کرده اند بخش-144 و بسته تمام اماکن عمومی در UTs.

رامش کومار رئیس حرم هیئت مدیره قبلا به دادگاه تجدید نظر به جانبازان برای به تعویق انداختن زیارت خود را با توجه به تعداد فزاینده ای از موارد.

 

جامو منطقه گزارش شده است سه مورد تا به حال در حالی که شش مورد گزارش شده از لاداخ که شامل دو مورد در له و یکی در کرگیل منطقه. دره کشمیر نشده گزارش هر مورد تا حالا اما مردم با سفر به تاریخچه تحت تاثیر کشورهایی مثل ایران و چین و کره و جنوب شرق کشور خواسته شده است به خود قرنطینه بار اقتصادی گزارش شده است.

در ضمن یک جداسازی بخش تنظیم شده است تا در Sopore بیمارستان در Baramulla منطقه در روز چهارشنبه.

مسئول جداسازی بخش Rudeenyana گفته است که یک جداسازی بخش تنظیم شده است تا با کمک مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی. آن را به عنوان اولین مرکز قرنطینه در کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>