‘من مشغول به کار در کنار رئیس جمهور’: سابق کاخ سفید دکتر سیاهی تهمت روابط در خانه مسابقه

رئیس جمهور تهمت سابق کاخ سفید دکتر شعار خود را نزدیک به سی او به عنوان زمینهای خود را به رای دهندگان تگزاس در 13th کنگره منطقه.

“من فقط از کاخ سفید است. من مشغول به کار در کنار رئیس جمهور. من می دانم که تمام اعضای کابینه. من تلفن های همراه خود. من می دانم که رئیس ستاد امنیت ملی, مشاور” Ronny جکسون است که در حال اجرا برای خانه صندلی در حال حاضر برگزار بازنشستگی ایران Rep. مک Thornberry گفت: در Harley-Davidson فروشگاه در ویچیتا فالز در طول یک نامزد فروم در هفته گذشته.

“من می توانید انتخاب کنید تلفن من می توانید آنها تماس بگیرید,” او اضافه شده است. “همه آنها از دوستان من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته پزشک منجر به وزارت امور کهنه سربازان در سال 2018 یک پیشنهاد بود که scuttled با هزینه از محل کار در آوریم. رئیس جمهور رفت و به خفاش برای جکسون که برای مراقبت سه رئیس جمهور به عنوان بال غربی پزشک تماس او را “یکی از بهترین افرادی که من را ملاقات کرده اید.” جکسون نامزدی متوقف شده و انصراف او هنگامی که مشخص شد او را نمی توان تایید کرد.

او اعلام کرد طرح خود را به اجرا در اعماق قرمز منطقه به زودی پس از ترک کاخ سفید در ماه دسامبر.

منابع آشنا با جکسون تفکر در آن زمان گفت: نیویورک تایمز که دکتر امیدوار روابط خود را به ناروا خواهد او فشار جلوتر از رقابت خود را در یک زمینه از 15 عابدانه محافظه کار اولیه نامزدها. جکسون در حال کار سخت به ترجمه تصویر خود را به عنوان یک برگ برنده وفادار و کسی که فراموش نشدنی با تمجید از رئیس جمهور را “باور نکردنی ژن” به رای.

انباشته در برابر رقبای خود را در فروم جکسون ساخته شده است که تنها او “می تواند راه رفتن در دفتر بیضی شکل سرزده و بگو: آقا من نیاز به شما برای متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و به من گوش بده” و او را متوقف خواهد کرد آنچه که او انجام می دهند و به من گوش بده.”

در حالی که رئیس جمهور شده است سکوت در جکسون, کمپین پسرش اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک پیام پشتیبانی و گفته شده است که تشویق ورودی خود را به مسابقه. آخرین شانس بازی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان اتحاد کمک به بالا بردن مشخصات خود را تا حدودی.

جکسون همچنین گفت: برنامه های او گذاشته برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک hourlong کنفرانس مطبوعاتی در حالی که او هنوز در خانه را به ثمر می آیند. اهداف خود شامل رئیس جمهور حذف 10 تا 15 پوند و دوچرخه ثابت و یا بیضوی بودن اضافه شده به کاخ سفید اقامت.

“ورزش مسائل هرگز در زمان خاموش تا آنجا که من می خواستم آن را به” او گفت: اشاره در این وزن مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده است. “اما ما مشغول به کار بودند در رژیم غذایی خود را. ما در ساخت بستنی کمتر در دسترس است. ما با قرار دادن گل کلم را به سیب زمینی له شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>