Ivanka Trump چهره واکنش به اتهام نقض اخلاق و قانون به صورت گویا لوبیا جیر

پس از به tweeting یک عکس از خودش با یک می توانید از گویا لوبیا سفید, خانه مشاور, و برای اولین بار دختر, Ivanka Trump شده است آخرین موضوع تمسخر و تحقیر منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی عکاسی از خود در سه شنبه شب افزود: “اگر آن را گویا آن را به خوبی” در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز ضد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه به رهبری لینکلن پروژه و ائتلاف دموکراتیک در میان کسانی که با آمریکا در مغلوب ساختن پیشی جستن پس از عکس.

منتقدان از جمله در برخی از رسانه ها را متهم به تهمت نقض فدرال اخلاق قانون که میله کارکنان با استفاده از پلت فرم خود را در دفتر به تایید یک محصول خصوصی.

“مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا برای یک محصول – با استفاده از خود شرکت تبلیغاتی خط ایم” کریس Jansing از MSNBC. “اخلاق قوانین اجازه نمی دهد آن را – و تقریبا غیر قابل تصور در دولت های قبلی.”

آنا Massoglia از OpenSecrets اضافه جیر می تواند در بالا بردن مسائل اخلاقی مربوط به قانون است.

“کاخ سفید مشاور Ivanka Trump ترویج گویا به نظر می رسد مانند آن را می تواند بالا بردن پتانسیل اخلاق و مسائل پس از اجرایی کارکنان دیگر از رئیس جمهور ممنوع از استفاده از دفتر عمومی “برای حمایت از هر محصول و یا خدمات شرکت” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن را توییت می آید روز پس از گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue مواجه جنجال پس از ستایش Ivanka پدر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رویداد های اخیر در کاخ سفید است.

Unanue حمایت به سرعت برانگیخته تماس به تحریم گویا که نظر خود را بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در کشور است. مدیر عامل شرکت کرده در دفاع از خود حمایت امتناع از عذرخواهی و به نام #BoycottGoya کمپین گردش در رسانه های اجتماعی تلاش برای سرکوب آزادی بیان.

تعدادی دیگر از کاربران توییتر با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تندرو سیاست های مهاجرتی است که منتقدان می گویند صدمه دیده لاتین جوامع در پاسخ به Unanue نظرات و Ivanka Trump را صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net