‘آن را هرگز خیلی زود’: تسلیت رهبری به نیوهمپشایر برای قرار دادن پا در 2024 آب

سناتور. تسلیت رهبری به New Hampshire کشور اول ابتدایی دولت به کشت پشتیبانی به صورت بالقوه 2024 رئیس جمهور پیشنهاد برنامه ریزی برای کمپین یک جمهوریخواه نامزد و جمع آوری پول برای حزب.

پنبه در مه را تیتر اصلی جمع آوری کمک های مردمی شام برای Hillsborough County کمیته حزب جمهوری خواه است که به طور معمول به تساوی رو به افزایش ایران با ستاره ها و کاخ سفید امیدوار. در همان سفر جمهوریخواه آرکانزاس را ارائه سخنرانی به نیوهمپشایر جمهوریخواه. این ماه پنبه در مبارزات انتخاباتی خواهد شد یک تبلیغات تلویزیونی در نیوهمشایر روایت سناتور ترویج GOP 2020 سنا مدعی همین Bolduc.

“آینده ریاست جمهوری نامزد صرف انتخابات سال مبارزه برای محلی بلیط در نیوهمپشایر است یک سنت دیرینه. آن را هرگز خیلی زود به دوستان و ذخیره کردن پایه و اساس اغلب سال در ساخت برای آینده مبارزات انتخاباتی در اینجا” جیم مریل جدید, Hampshire جمهوری خواه عمل گفت: واشنگتن آزما در روز دوشنبه.

پنبه, 42, است برای انتخاب مجدد به مجلس سنا در این سال اما آیا دموکراتیک حریف.

آزاد از مسئولیت اجرا انتخاب مجدد مسابقه سناتور برنامه ای برای سفر به این کشور برای افزایش جمهوریخواه کنگره داوطلبانی که مانند او در حال مبارزه با جانبازان. Bolduc یک کهنه سرباز جنگ در افغانستان است. پنبه نیز متمرکز شده است در جعل روابط است که می تواند به بحرانی برای یک اجرای عالی و بالشتک او در جنگ قفسه سینه برای مبارزات انتخاباتی آینده. پنبه انتظار دارد تا پایان سال به 7 میلیون دلار در بانک.

پنبه مداخله در 2018 چرخه انتخابات دو بار به سرکوب سیاسی مشاغل از دموکرات ها که ممکن است ثابت توانمند رقبا در برابر او در این سال در مجلس سنا نژاد.

پنبه عمل سیاسی کمیته اکثریت جمهوری خواه صندوق سرمایه گذاری حدود $500,000 در انتخابات میان دوره ای به شکست کلارک تاکر دموکرات که زد در برابر جمهوری خواه در کنگره تپه فرانسوی در آرکانزاس 2 کنگره منطقه. سناتور تیم شناسایی تاکر به عنوان یک پتانسیل 2020 چلنجر و پاسخ های دیجیتال و تبلیغات پست مستقیم در حالی که همچنین فیلدینگ تصویری ردیاب به دنبال تاکر در دنباله.

دموکرات جاش Mahoney, غیر انتفاعی, اجرایی, بود پنبه هدف بعدی.

سال گذشته پس از Mahoney اعلام کرد قصد دارد به اجرا در برابر سناتور پنبه رهبری تایید شده به سرعت وارد یک گنجینه ای از مخالفان پژوهش است. اما به جای استفاده از آن را بلافاصله تیم خود را نگه داشته و آن پودر خشک تا آخرین مهلت تشکیل پرونده برای اجرا به مجلس سنا در آرکانزاس در سال 2020 بسته و Mahoney تنها نامزد حزب دموکرات. که در آن نقطه پنبه مستقر مخالفان تحقیقات در برابر Mahoney که بلافاصله کاهش یافته و خارج از مسابقه است.

پنبه اولین تاخت و تاز کردن به ملی حزب جمهوری خواه سیاست پس از رسیدگی مقابل خانه بود در ویسکانسین که در آن او حمایت و مبارزه با جانباز Jason کلیسا بود که در حال اجرا در یک انتخابات ویژه برای پر کردن خالی 7th کنگره منطقه.

“بهداشت ، پنبه متمرکز شده است در انتخاب محافظه کار به جانبازان” گفت: Brian کولا بالا پنبه مشاور سیاسی. “بهداشت ، پنبه خواهد شد مبارزه برای ژنرال Bolduc ارائه جمع آوری کمک های مالی و پشتیبانی و در حال اجرا تبلیغات به بسیج مستقل نیوهمپشایر رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de