آن است که در DNA از بی جی پی و آر اس اس به منظور تلاش برای پاک کردن رزرو کنگره رهبر راهول گاندی گفت و تاکید کرد که حزب او نمی خواهد اجازه می دهد تا انجام دور با سهمیه.

در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در نارندرا نخست وزیر و RSS رئیس موهان Bhagwat او گفت: “ما نمی خواهد اجازه می دهد تا رزرو برای انجام دور با, مهم نیست که چقدر مودی جی یا موهان Bhagwat رویای آن.”

گاندی ناودان BJP دولت Uttarakhand برای رقیب در دیوان عالی کشور بود که هیچ حق اساسی به ادعای رزرو در قرار ملاقات ها و یا تبلیغات در پست های عمومی و وجود دارد هیچ قانون اساسی وظیفه در بخشی از دولت برای ارائه رزرو.

“ایدئولوژی RSS و BJP است در مقابل رزرو. آر اس اس و BJP نمی تواند پایه این ایده است که Dalits قبایل و OBCs باید رزرو” سابق کنگره رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس.

“آنها (RSS و BJP) از خواب بیدار هر روز صبح و این (رزرو) موجب تحریک آنها. به جز آن است که در قانون اساسی ما و این حقوق تضمین شده توسط قانون اساسی ما” Rahul گفت.

آنها اقدام به حذف رزرو در یک راه یا دیگری او اتهام و ذکر نمونه هایی از تخریب Ravidas معبد و اقدامات دولت در SC/ST زیر برنامه است.

“شما دیدید که آنها در حال مشاجره هستند (در دادگاه) که آن را (رزرو) است نه یک حق اساسی است. پس از آن است که DNA خود را به منظور تلاش برای پاک کردن آن,” او گفت:.

این یک استراتژی است که از بی جی پی و راه خود را از تلاش برای پایان دادن به رزرو او گفت: Uttarakhand دولت استدلال در دیوان عالی کشور است.

بی جی پی و آر اس اس نمی خواهید SC/STs به پیشرفت او ادعا کرد.

سخنان خود را پس از دیوان عالی کشور برگزار کرده است که دولت موظف به ارائه رزرو در قرار ملاقات است و هیچ اساسی حق ادعا سهمیه در تبلیغات.

“رزرو است که بخش مهمی از قانون اساسی است.نکته اصلی این است که حمله به قانون اساسی است. همه موسسات در حال نابود شده ما اجازه صحبت در مجلس و قوه قضائیه تحت فشار است. بنابراین ساختارهای نهادی هستند که تخریب و ستون های اصلی از قانون اساسی ما گرفته شده پایین یکی یکی” راهول گاندی گفت.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد تا رزرو برای انجام دور با هر چقدر مودی جی یا موهان Bhagwat رویای آن,” او گفت:.

کنگره در روز یکشنبه گفته بود آن را مخالفت با تصمیم دادگاه عالی و ادعا شده که حقوق SC/ST جوامع در معرض خطر هستند در طول BJP قانون است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در مقر حزب کنگره دبیر Mukul Wasnik گفته بود این مساله را در داخل و خارج مجلس.

“از نظر قانون گذاشته توسط این دادگاه بدون شک وجود دارد که دولت موظف است برای رزرو. هیچ حق اساسی که inheres در یک فرد به ادعای رزرو در تبلیغات” نیمکت از قضات L Nageswara Rao و Hemant Gupta گفت.

راس دادگاه گفت: این در حالی است که در برخورد با درخواست در مورد Uttarakhand دولت سپتامبر 5, 2012 تصمیم گیری زمانی که کنگره در قدرت در دولت برای پر کردن تمام پست های خدمات عمومی در دولت بدون ارائه رزرو به برنامه ریزی طبقات و برنامه ریزی قبایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im